130625_CBOX_ForkKnife.jpg.CROP.original-original
اگر می خواهید به تناسب اندام برسید بهتر است از چنگال در هنگام غذاخوردن استفاده کنید و مانع زیاده خوری شوید ،سعی کنید خود را با این روش غذاخوردن عادت دهید همچنین بشقابی کوچک برای خود انتخاب کنید

 لاغری؛ رویا و آرزوی بسیاری از ما انسان های دوران کم تحرکی و تنبلی. آروزیی که گاهی هر چه می کنیم و به هر دری می زنیم محقق که نمی شود هیچ دور و دورتر هم می شود. با این حال گاهی شیوه هایی بسیار ساده و اثر بخش در اطرافمان وجود دارد که از چشم پنهان می ماند.

به نظر می رسد کلید حل این مشکل به دست چنگال ها باز می شود. شاید باورش برایتان سخت باشد؛ ولی اگر تلاش کنید پس از این به جای قاشق با چنگال غذا بخورید قطعاً کاهش وزن را تجربه خواهید کرد. بنا بر تحقیقات انجام شده در دانشگاه فلوریدا، استفاده کردن از چنگال در هنگام صرف وعده های غذایی موجب کم تر شدن حجم غذای مصرفی می شود.

علاوه بر این، بهتر است تغییری هم در بشقاب غذا خوری خود ایجاد کنید و به جای ظروف بزرگ که مقدار قابل توجهی غذا در خودشان جای می دهند از بشقاب های کوچک استفاده کنید. البته رعایت این نکات در شرایطی به نتیجه دلخواه می رسد که قرار دادن یک آینه در مقابل میز غذا خوری را فراموش نکنیم. آینه ای که به تغذیه صحیح و دوری کردن از خوراکی های ناسالم کمک می کند

بنابراین، اگر می خواهید به وزن ایده آل برسید پیش از آنکه به سراغ رژیم های سخت و ورزش های طاقت فرسا بروید، نگاهی به آشپزخانه و چیدمان اتاق غذاخوری خود داشته باشید. بهتر است قاشق ها بشقاب های بزرگ را از جلوی دست جمع کنید و یک آینه ساده به وسایل اتاقتان اضافه کنید.

منبع دیلی میل