healthy-snack-ideas

در این بخش درباره فواید خوردن سیب با پوست مباحثی را بیان میکنیم . اطلاع رسانی درباره خوردن این میوه بسیار خوب است تا از خواص آن اطلاع حاصل کرده و بدانید که  حتی پوست این میوه نیز فایده زیادی دارد وپیشگیری و درمان بسیاری از بیماریها است

پوست سیب باعث کاهش “اشتها” و گرسنگی می شود و تاثیر زیادی در “لاغری” دارد و افراد پس از خوردن آن تا ۴۰ درصد کمتر تمایل به مصرف “غذاهای چرب و پرکالری” دارند.

“سیب” که انواع آن در رنگ های سبز، قرمز و زرد در “تمام فصول سال” یافت می شود حاوی مواد مفیدی است که برای سلامتی بسیار مهم است.

سیب از میوه هایی است که پوست آن بسیار مفید است تا جایی که ارزش آن دوبرابر خود میوه سیب است.

بررسی ها نشان می دهند سیب حاوی “رادیکال هایی آزاد” است که باعث “تقویت ماهیچه ها” و “عضله های بدن” شده و نقش زیادی در بالا بردن کیفیت “سیستم ایمنی” بدن دارند.

گفتنی است، سیب تنها میوه ای است که باعث کاهش “کلسترول” بدن می شود و از دیرباز از آن به عنوان میوه معجزه گر یاد کرده اند.

مطالعات همچنین نشان می دهند پوست سیب باعث کاهش “اشتها” و گرسنگی می شود و تاثیر زیادی در “لاغری” دارد و افراد پس از خوردن آن تا ۴۰ درصد کمتر تمایل به مصرف “غذاهای چرب و پرکالری” دارند.

نتایج مطالعات نشان می دهد خوردن یک عدد سیب با پوست باعث سلامتی بدن خواهد شد و تمام سیستم های ایمنی بدن را از بروز هر گونه میکروب ،باکتری و ویروس به داخل آن محافظت می کند.