+998

می توانید با نگاه کردن به انگشتان همسرتان وی را شخصیت شناسی کنید انگشت اشاره آن ها می تواند به شما در شناخت روحیات مردانه کمک زیادی کند رمانتیک  و مهربان بودن یا سرسخت بودن آنان را تعیین می کند

محققان دریافته‌اند مردانی که انگشت اشاره‌ی کوتاه دارند به نسبت دیگران با خانم‌ها مهربان‌ترند.

محققان دریافته‌اند مردانی که انگشت اشاره‌ی کوتاه دارند به نسبت دیگران با خانم‌ها مهربان‌ترند، و این مسئله به خاطر عملکرد هورمون‌ها (خصوصا هورمون تستسترون) در رحم مادر است که بر آن اثر می‌گذارد و هرچقدر انگشت اشاره نسبت به انگشت حلقه کوچکتر باشد، آن فرد هورمون‌های مردانه بیشتری دار‌د.
اکثر مردان دارای انگشت اشاره‌ای هستند که از انگشت حلقه‌شان کوتاه‌تر است، بنابراین این نشانه‌ی خوبی برای شماست که با این‌جور افراد رابطه دارید. معمولاً مردانی که انگشت اشاره‌شان کوتاه‌تر است، با دقت بیشتری به حرف زنان گوش داده، لبخند زده و می‌خندند، و اهل مصالحه و تحسین زنان هستند.

آ‌ن‌ها سعی می‌کنند درست و خوب عمل کنند، چه طرف مقابل‌شان فردی رمانتیک و احساسی باشد، چه این زن، همکار یا دوست‌شان باشد؛ کمتر با زنان بحث می‌کنند تا مردان. افرادی با انگشت اشاره‌ی بلندتر معمولا هم با زنان و هم با مردان بحث می‌کنند. اما در مورد زنان، در واقع نسبت عددی نمی‌تواند چیزی را پیش‌بینی کند.
از طرف دیگر تحقیقات اخیر نشان داده افرادی که این نسبت عددی در آن‌ها کمتر است، فرزندان بیشتری دارند. آن‌ها روابط هورمونی بیشتری با زنان داشته، بنابراین این رفتارها باعث شکل‌گیری و حفظ رابطه با زنان می‌شود.
(منبع: healthcare)