arayesh-zemestan-1

 

با ورود به فصل زیبای زمستان دانستن این که در این فصل چگونه آرایش کنیم که با این فصل هم خوانی داشته باشد خالی از لطف نیست. با این چگونه با ما باشید تا بیاموزیم چگونه در زمستان آرایش کنیم.

arayesh-zemestan-1
1-از پنکیک مورد علاقه تان برای پوشش دادن هر گونه لکه و حلقه های تیره زیر چشم تان استفاده کنید. اگر پوست چربی دارید از پودر برای پوشاندن لکه های براق صورت تان استفاده کنید.

arayesh-zemestan-2

2-روی ابروهایتان کار کنید. با یک برس مخصوص ابروهایتان را رنگ کنید. اطمینان حاصل کنید که رنگ تقریباً سه درجه روشن تر از رنگ طبیعی ابروهایتان باشد. اگر می خواهید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید، فقط از یک مداد، قلم مو و سایه چشم استفاده کنید. ممکن است کار نهایی کمی کثیف تر به نظر برسد، بنابراین با دقت آن را انجام دهید.

arayesh-zemestan-3

3-سایه بزنید. از یک رنگ سرد مانند سفید کمرنگ که براق هم باشد استفاده کنید و آن را فقط به پایین پلک تان بزنید و بالاتر نروید. از یک سایه به رنگ قهوه ای/ طلایی استفاده کنید و آن را بالای سایه سفید بزنید. یک سایه طلایی براق هم بالای سایه قهوه ای/ طلایی تان بزنید. بنابراین سه لایه سایه زده اید که واقعاً باعث می شود چشم هایتان- هر رنگی هم که باشد- جلوه بیشتری پیدا کند. سایه سفید براق تان را دوباره بردارید و با انگشت یا قلم مو بالای پلک تان بزنید.

arayesh-zemestan-4

4-خط چشم بزنید. خط چشم سفید را بردارید و آن را روی ردیف مژه های پایین تان بزنید. در صورت نیاز از یک قلم موی ترکیبی (blend) استفاده کنید تا ظاهر طبیعی تری به خط چشم تان بدهید. برای مژه های بالایتان از یک خط چشم مایع مشکی استفاده کنید، چون جلوه چشم تان را بیشتر می کند. همچنین دنباله های خط چشم باعث می شود چشم ها بزرگتر و زیباتر به نظر برسند.

arayesh-zemestan-5

5-از مژه مصنوعی استفاده کنید. این قسمت اجباری نیست، اما ظاهرتان را بیشتر برای جشن مناسب می کند. مژه مصنوعی اکلیلی بخرید. همچنین می توانید مژه مصنوعی را پایین خط مژه هایتان بگذارید تا زیاد معلوم نباشند. یادتان باشد که وقتی مژه های مصنوعی تان خشک شد آنها را به همراه مژه های طبیعی تان فر کنید تا در هم فرو بروند و ظاهر طبیعی تری داشته باشند.

arayesh-zemestan-6

6-ریمل بزنید. الان زمان این است که با با یک ریمل مشکی کار چشم هایتان را تمام کنید!

arayesh-zemestan-7

7-رژ گونه بزنید. با یک رنگ صورتی روشن یا قرمز روشن به صورت تان جان بدهید.

arayesh-zemestan-8

روی لب تان کار کنید. می توانید از رژ قرمز برای تکمیل آرایش استفاده کنید یا اینکه برای یک آرایش جوانانه تر از یک رژ لب براق قرمز روشن استفاده کنید.

9

همه چیز را بررسی کنید. حالا کار تمام شده است و شما برای روزهای زمستان آماده اید. به طور متوسط این آرایش هفت دقیقه از وقت تان را می گیرد.

نکات و هشدارها

یک پیشنها دیگر این است که اول آرایش چشم هایتان را تمام کنید و پس از آن زیر سازی پوست تان را انجام دهید. چون اگر مراقب نباشید ممکن است سایه چشم هایتان بریزد و زیر سازی ای که انجام داده اید را خراب کند.
یک ایده دیگر برای آرایش چشم ها این است که به جای چند لایه سایه چشم، یک لایه سایه سفید را روی گوشه های سایه طلایی بزنید و سایه قهوه ای/ طلایی را وسط پلک تان بزنید.

منبع-http://phow.ir