56c45fc0cede7

در مورد رژیم غذایی گام چه میزان اطلاع دارید این رژیم چه اصول و قوانینی دارد و مواد لازم برای این رژیم و دستورات مهم برای پیروی از آن چگونه اند همانگونه که از اسمش پیداست گام برداشتن و تحرک اصلی مهم در مورد آن است

 رژیم غذایی گام تلفیقی از الگوهای صحیح غذا خوردن و ورزش صحیح بدون برنامه‌های سخت رژیم غذایی است.

داستان رژیم غذایی گام ساده است: پیاده روی به اندازه 10 هزار گام در روز و کاهش سهم وعده‌های غذایی به یک چهارم. در واقع رژیم غذایی گام بر این اصل استوار است؛ حرکت بیشتر، خوردن کمتر.

رژیم غذایی گام کمک می‌کند تا افرادی که برنامه‌های رژیمی سخت دارند، به آرامی فعالیت‌های روزانه خود را با شمارش گام‌هایشان افزایش دهند. این تغییرات در شیوه زندگی برای کنترل وزن موفق و دائمی بسیار مؤثر است.

رژیم غذایی گام به شما اجازه می‌دهد هر آنچه می‌خواهید بخورید؛ البته تا زمانی که میزان سهم وعده‌های غذایی معمول خود را تا حدود 25 درصد کاهش دهید. سپس مصرف روزانه خود را با برداشتن گام‌های زیادی که از 2000 عدد شروع شده و افزایش آن به 10000 عدد در هر روز متعادل سازید.

غذاهایی مانند میوه‌ها و سبزیجات، غلات کامل، لبنیات کم چرب، پروتئین بدون چربی، چربی‌های سالم توصیه می‌شود. در واقع در رژیم غذایی گام هیچ ماده خوراکی خاصی ممنوع نیست.

webmd