9659+65
می خواهیم در مورد ارتباط اندازه انگشتان دست شما با روحیات و خلقیاتتان توضیحاتی بدهیم و پی به ارتباط آن با اعتماد به نفس این افراد ببریم در ادامه مطلب با ما همراه باشید

 با نگاه به سه انگشت وسط دست چپتان و مقایسه طول آن‌ها می‌توانید شخصیت خود و دیگران را بهتر بشناسید. طول انگشتان نسبت به هم و مقایسه آن‌ها می‌تواند اسرار زیادی را در مورد شما فاش کند.
محققان نشان داده‌اند که اگر انگشت حلقه‌ بلندتر از دو انگشت دیگر باشد آن فرد سخنران خوبی است و می‌تواند با حرف‌های خود دیگران را جذب کند و خود را از شرایط سخت نجات دهد. این افراد تسلیم‌ناپذیر هستند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا به دیگران کمک کنند. آن‌ها ریسک‌پذیر هستند و در حل کردن مشکلات بسیار ماهر هستند. افرادی که شخصیت‌شان این گونه است مهندسان و سربازان بسیار خوبی می‌شوند و در حل جدول کلمات متقاطع بسیار سریع و هوشمند عمل می‌کنند.
اگر انگشت اشاره از دو انگشت دیگر بزرگ‌تر باشد، اعتماد به نفس فرد بالا است و گاهی ممکن است به حدی اعتماد به نفس این افراد بالا باشد که مغرور باشند. این افراد لزوما درون‌گرا نیستند اما معمولا از گذراندن وقت با آن‌ها لذت می‌برید. این افراد هدف‌گرا هستند و در شروع یک رابطه عاطفی معمولا خجالتی هستند. این افراد از هر چه که دارند راضی و خوشحال هستند اما همواره برای پیشرفت تلاش می‌کنند.
اگر طول انگشت اشاره و انگشت حلقه برابر باشد، فرد صلح‌طلب است و تحت هر شرایطی از بحث و جدال دوری می‌کند. این افراد وفادار و مهربان هستند. اما با وجود اینکه بسیار صلح‌طلب هستند هنگام خشم ممکن است ناگهان از کوره در بروند و واکنشی بسیار تند از خود نشان دهند. این افراد به طور معمول خشمی در درون خود دارند که گاهی آن‌ را نشان می‌دهند. در این شرایط باید فورا از آن‌ها فاصله بگیرید و یا پا به فرار بگذارید.
منبع: MedicalDaily