759340_640

ریمل های مختلفی در بازار وجود دارند می خواهیم با برخی از بهتری مارک های موجود در بازار اشاره کنیم این ریمل ها از همه لحاظ مناسب و مفیدند و به مژه های شما زیبایی خاصی می بخشند

 همه ما به زیبایی چشم‌های‌مان اهمیت فراوانی می‌دهیم. دقیقا به همین دلیل است که ریمل به بخش جدانشدنی و البته روزمره زندگی ‌ما خانم‌ها تبدیل شده است. هرچند این روزها انتخاب یک ریمل خوب چندان کار ساده‌ای نیست چون در داروخانه‌ها و مغازه‌های لوازم آرایشی مجموعه‌ای از برندهای مختلف حسابی شما را سرگردان می‌کند اما حواس‌تان باشد که باید ریمل خود را به گونه‌ای انتخاب کنید که با مژه‌های‌تان سازگاری داشته باشد.

انتخاب نادرست ریمل می‌تواند مژ‌‌ه‌های شما را کم کند و باعث ریزش‌شان شود اما مسلما انتخاب یک ریمل خوب می‌تواند هم چشمان شما را زیباتر کند و هم به سلامت چشم‌ آسیبی نرساند. این شما و این هم ریمل‌های جدید بازار با برندهای مختلف.

مک ریملی تولید کرده که بیشتر مورد استفاده افرادی است که زیاد حوصله ندارند برای مژه‌های خود وقت بگذارند یا دوست دارند با یک حرکت، مژه‌هایی زیبا داشته باشند. این ریمل به دلیل شکل برسش می‌تواند محبوبیت بیشتری داشته باشد. برس این ریمل طوری طراحی شده که از هر جهت تمام مژه‌های ریز و درشت را می‌پوشاند؛ علاوه بر اینکه میله برس به صورت شما برخورد نمی‌کند.

759340_640


ریمل‌های رنگی دیور، امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. معمولا این ریمل‌ها را با رنگ آرایش و حتی رنگ لباس ست می‌کنند. برخی از این ریمل‌ها ضدآب هستند که باید حتما با محلول چشم پاک‌کن از روی مژ‌ها زدوده شوند. این ریمل‌های رنگی دیور، در چند رنگ شاد به‌صورت مات و اکلیلی موجود است.

759341_125


شاید ریملی که هم مژه‌ها را پوشش داده و هم چشم‌های‌تان را درشت و سیاه نشان دهد، شما را از یک آرایش کامل و ناپایدار بی‌نیاز کند. ریمل دابل اکستنشن اورآل یکی از معروف‌ترین ریمل‌های موجود در بازار است که مثل همه ریمل‌های دیگر مژه‌های‌تان را بلندتر و تیره‌تر جلوه می‌دهد. این ریمل، به ریملی دو مرحله‌ای معروف است که حاوی فیبرهای طبیعی جهت تقویت و رشد مژه‌هاست.

759342_149

و اما طرفداران ریمل به‌خوبی می‌دانند که پله نهایی آرایش چشم، ریمل است. ریمل به دو صورت معمولی و ضدآب موجود است؛ البته امروزه ریمل‌های حجم‌دهنده، پرکننده و بلندکننده مژه در انواع برندها در بازار موجودند. این ریمل LANCOME حجم‌دهنده مناسب مژه‌های کم و کوتاه است.

759343_624


اگر دوست دارید چشم‌های نافذتری داشته باشید، این پیشنهاد را جدی بگیرید؛ استفاده از ریمل maybelline این ویژگی را تا حدودی به چشم‌های شما می‌بخشد. وقتی به مژه‌های خود نگاه می‌کنید از شکل جدید آنها لذت می‌برید. شما با این ریمل که دارای برسی منحصر به فرد است، می‌توانید یک تغییر ویژه روی مژ‌ه‌های خود انجام دهید؛ البته این فقط یک پیشنهاد است.

759344_283


بله اشتباه نکردید؛ 1001 مژه. ریمل 1001 مژه بورژوا محصولی متفاوت در بین همه ریمل‌های دنیاست که با آن مژه‌هایی حجیم‌تر و بلندتر خواهید داشت. بورژوا با نوآوری‌ای که در طراحی برس ریمل جدید خود ایجاد کرده موجب آغشته شدن تک‌تک مژه‌ها به ریمل شده و مژه‌ها را حجیم‌تر و بلندتر می‌کند. برس بی‌نظیر بورژوا با طرح دو مارپیچی و ترکه‌های نازکش حتی به مژه‌های ‌ریزی که در گوشه داخلی و بیرونی چشم هستند نیز می‌رسد.

759345_993
مجله زندگی ایده آل