pardadgym-sardar

 

همیشه و همه جا در مورد فواید بی نظیر ورزش و فعالیت بدنی صحبت شده است. اما برای ورزش کردن، نیاز به یک باشگاه ورزشی خوب و مجهز داریم. در این بخش به معرفی مجموعه ورزشی پرداد ویژه بانوان در مشهد می پردازیم. این باشگاه دارای امکانات بسیار زیادی است که همین امر باعث تشویق بیشتر خانم های مشهدی به ورزش و تناسب اندام شده است.

ورزش بسیار عالی است، اما کجا و با چه امکاناتی ورزش کنیم هم حائز اهمیت است. مجموعه ورزشی پرداد در دو طبقه پذیرای ورزشکاران و ورزش دوستان است. برخی از رشته های ورزشی که در این سالن برگزار می شود عبارتست از: اسپینینگ (Spining)، تی آر ایکس (TRX)، ایروبیک (Aerobic)، پیلاتس (Pilates)، بادی بیوتی، بادی پامپ، بدنسازی و کار با دستگاه، فیتنس، حرکات فردی و نمایشی، ایروبیک پیشرفته، حرکات اصلاحی، آمادگی جسمانی و …

امکانات این مجموعه ورزشی: سونا، استخر آب سرد، حمام، اتاق ماساژ، کافی شاپ، دو رختکن مجزا در طبقه بالا و پایین، سالن های مجزای ورزشی، سیستم هواساز پیشرفته، مجهز به سیستم ضد عفونی محیط و وسایل ورزشی با UV زیر نظر کارشناس ارشد بهداشت محیط، با مدیریت کارشناس ارشد تربیت بدنی.

یکی از بزرگترین مزیت های این باشگاه ورزشی همکاری با بهترین مربیان استان خراسان می باشد که با تمرینات اصولی لذت فیتنس شدن و تناسب اندام را به شما هدیه می دهند. اگر اضافه وزن دارید و میخواهید لاغر شوید، همچنین اگر لاغر هستید و میخواهید چاق شوید با برنامه های ورزشی و تغذیه ای که مربی های مجموعه ورزشی پرداد در اختیارتان می گذارند به وزن دلخواه خود خواهید رسید.

 

ساعت کار: 8 صبح الی 21

آدرس: مشهد – بلوار وکیل آباد – بین وکیل آباد 5 و 7 – مجموعه ورزشی پرداد

تلفن تماس: 36012568 – 36146566 – 36146567

کانال تلگرام: https://www.telegram.me/pardadgym

پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/pardadgym

آدرس سایت: www.pardadgym.ir