tips-on-How-to-choose-the-best-primer-for-your-skin

اگر درآرایش کردن کمی مهارت داشته باشید طوری آرایش کنید که مشخص نباشد آرایشی انجام گرفته هم ساده و طبیعی  و هم زیبا دیده میشوید. هرچقدر آرایش غلیظتر باشد از زیبایی کاسته میشود و هرچقدر کمتر آرایش کنیم زیباتر و طبیعی تر دیده میشود. در این بخش اموزش می دهیم که چگونه ساده آرایش کنید که مشخص نباشد

آرایش کردن نباید از حد خود خارج شود، این روش که برای طبیعی به نظر رسیدن به کار می رود بسیار ساده و سریع است، البته وقتی که مفهوم آن را بفهمید. در این چگونه چند روش هست که می توانید به صورت روزانه آنها را انجام دهید تا صورتی زیبا و طبیعی داشته باشید.

1-بدانید که طبیعی به نظر رسیدن، یعنی انتخاب رنگ های متناسب با رنگ پوست شما، اندازه و مکان استفاده از وسایل آرایشی به خود شما بستگی دارد.

2-اطمینان حاصل کنید که کانسیلر (پنکیک، کرم پودر یا …) شما در تن رنگی بدن تان رنگ زرد داشته باشد چون تن زردرنگ نواقص را میپوشاند و خودش نیز عاری از هرگونه نقصی است و رنگی را به پوست تان اضافه نمی کند.
همچنین خیلی مهم است که به پوست تان رنگ طبیعی بدهد.

3-سعی کنید آرایش شما مطابق با رنگ پوست تان باشد، فونداسیونی درست است که روی صورت شما معلوم نباشد، اگر پوستی سبزه دارید، سعی کنید از آرایش با سایه های روشن، متوسط و تیره استفاده کنید که در همه نقاط بدنتان متناسب با رنگ آن نمایش داده شود.

4-از خط چشم های رنگ بژ، قهوه ای و طلایی و گوجه ای برای سایه استفاده کنید و از قهوه ای و خاکستری زغالی برای خط چشم و ریمل استفاده کنید، اگر می خواهید که آرایش تان روشن باشد، کلا بی خیال این قضیه شوید!

5-از رژ گونه ای استفاده کنید که رنگش کاملا برابر رنگی باشد که گونه هایتان بعد از ورزش کردن آن رنگی می شوند.

نکات و هشدارها

همیشه قبل از آرایش صورت خود را تمیز بشویید و مرطوب کننده بزنید.
با انتخاب تن های روشن تر یا تیره تر آرایش تان را قابل توجه تر کنید.
برای شب آرایش معمولی تان را تشدید کنید. مثلا به جای قهوه ای از آرایش دودی برای چشم ها استفاده کنید و رژگونه را یک درجه روشن تر از رژگونه معمول تان بزنید. لب ها را روشن تر یا تیره تر کرده و از برق لب استفاده کنید.
از ابزار بی کیفیت استفاده نکنید. ابزار بهتر آرایش را برایتان سریعتر و راحت تر می کند.

منبع-http://phow.ir