3

همانطور که در مطلب قبل گفتیم در یک رابطه ی جنسی باید هر دو طرف لذت ببرند. بسیاری از زنان در رابطه ی جنسی به ارگاسم یا اوج لذت جنسی نمی رسند – دلایل آن را در مطلب قبلی بررسی کردیم- . در این مطلب راهکار هایی را برای شما شرح خواهیم داد برای به ارگاسم رساندن زنان در رابطه جنسی .

کشش جنسی زن دارای مراحل مختلفی بوده که آرامش بخشیدن به آن مستلزم رابطه جنسی نمی باشد. بلکه کارهای عمومی تر و ساده تر براحتی می تواند خیلی تاثیرگذارتر از رابطه جنسی باشد… توصیه می شود کارهای زیر را برای موفقیت در سکس جنسی بکار ببرید.

سایر تکنیکهای موجود در مناسبات بین زوجین که از آنها به عنوان تکنیک های عشقبازی یاد می شود عبارتند از :

۱٫ حمام کردن …می توانید هر چند وقت یکبار که احساس کردید رابطه فی ما بین شما رو به سکون می باشد، با دیدن اولین علائم کشش جنسی در همسرتان از این تکنیک استفاده کنید…شستشوی همسر با آب ولرم به راحتی علائمی از سپاسگزاری را در وی نمایان خواهد کرد…این مسئله بسادگی آثار خستگی روحی و جسمی را از چهره وی خواهد زدود و به سرعت آتش عشق وی را زیاد خواهد کرد .. واقعاً در آن لحظات نمی توانید تصور کنید همسرتان چگونه از اینکار لذت میبرد.

۲٫ شانه کردن …بارها و بارها عنوان شده که این تکنیک قادر است آثار بیاد ماندنی بجای بگذارد اما کمتر مردی را دیده شده که آن را انجام دهد این تکنیک زمانی توصیه میشود که همسر شما می خواهد نیم ساعت یک بند صحبت کند و فقط احتیاج به گوش دارد!

حرف زدن زن بدلیل اینکه خط مشی ثابتی را دنبال نمیکند بسرعت مرد را کلافه و گیج می کند. اما با این شیوه مرد شروع به برس کشیدن به گیسوان همسرش کرده و یک دلیل موجه برای سکوت و گوش دادن پیدا می کند. زن نیز بعد از مدتی صحبت کردن بشدت آرام میشود و حتی نمی داند چگونه از شما تشکر کند..

۳٫ لاک زدن …این تکنیک در زمانی توصیه می شود که همسرتان احتیاج دارد که با شما حرف نزند!!! زن همانطور که یک مرتبه با انرژی شروع به صحبت می کند یک مرتبه نیز ساکت می شود و اگر از مسئله ای آزرده خاطر باشد، خود را جمع کرده و شاید مدتها نظاره گر شما باشد ..

زنان واقعاً از اینکه همسرشان ناخنهای آنها را لاک بزند احساس شعف می کنند…شما میتوانید از این تکنیک در لحظاتی که احساس میکنید همسرتان برای خروج از این وضعیت احتیاج به یک شوک دارد استفاده کنید …مطمئن باشید که لبخند را به چهره وی باز خواهید گرداند…

۴٫ نوازش…باز هم لامسه .. بارها به شوهران تاکید شده که در زمانی که می خواهند تلویزیون تماشا کنند و همسر آنان نیز می خواهد که به او توجه شود از تکنیک نوازش گیسوان استفاده کنند … شوهر میتواند در حالیکه بر وی مبل نشسته است سر همسر را بر روی پاهای خود گذاشته و مشغول بازی با موهای وی شود .. مطمئن باشید که در این لحظه زن مثل چوب خشک شده و جیکش هم در نمی آید !!

شما هم براحتی به برنامه تان توجه کرده اید و هم همسرتان را از خود نرنجاندید .. زن نیز با این نوازش آرام می شود و یا در آغوشتان می خوابد و یا به برنامه ای که شما می بینید توجه میکند…

تکنیکهای واقعاً زیادی وجود دارند که چند تا از ساده ترین آنها ذکر شد تا بدانید سعادت و اثبات علاقه بسیار ساده و پیش روی شماست ولی آن را نمی بینید .. بدانید که با کمی تفکر شما نیز تکنیکهای بیشماری در ذهن خود دارید که میتوانید از آنها استفاده کنید……