26

یکی از راهکار های داشتن یک رابطه ی جنسی خوب ، در میان گذاشتن نیاز ها و انتظارات خود از شریک جنسی تان است. بسیاری از خانم ها بر این عقیده اند که بیان کردن نیاز های جنسیشان برای همسرشان باعث آسیب دیدن نفس در آنها می شود. اما بهتر است به این مسئله به چشم یک راهنمایی نگاه کنیم.


با توجه به مطلب فوق الذکر می توانید در بیان خواستها و نیازهای خود کمی بیشتر دقت کنید، اما نباید دهان خود را به کلی بسته نگه دارید.
.
برای شروع می توانید ابتدا از او سؤال کنید که چه چیزهایی را بیشتر دوست می دارد. همچنانکه به گفته های او گوش می دهید، می توانید عقاید خود را نیز در این زمینه وارد بحث کنید . البته نباید یک طرفه هم قضاوت کرد.
.
گاهی اوقات اتفاق می افتد که زنانی را مشاهده می کنیم که مانند معشوقه های عادی رفتار نمی کنند. برخی از آنها فقط دراز می کشند و انتظار دارند که طرف مقابل تمام کارها را به تنهایی برایشان انجام دهد؛ بعد هم شکایت می کنند که همسرشان قادر به ارضای نیازهای آنها نمی باشد. در چنین حالتی زن باید طرز تفکر خود را تغییر دهد.
.
زمانی که او در حین برشمردن علایق شخصی خودش است، شما می توانید خیلی راحت نیازهای خودتان را نیز وارد بحث کنید. او کاملاً متوجه می شود و به احتمال زیاد دوست دارد که چیزهای بیشتری در این رابطه بشنود؛ خیلی بیشتر! حتی بیشتر اوقات زن یا مرد علاقمندند حرفهای جنسی تند در بین روابط جنسی از شریکشان بشنوند.
.
فراموش نکنید اصل اساسی روابط جنسی دوست داشتن و آزاد بودن طرفین در اظهار یا عمل به هر گونه رابطه جنسی است . یک مثال معروف می گوید : « در اتاق خواب که بسته شد همه چیز می تواند باز شود »