با کار شبانه روزی ارگان های امدادی،انتظامی و بهداشتی عملیات برداشت آوار برج تجاری پلاسکو با سرعت خوبی در حال پیگیری است و تا چند روز آینده عملیات آوار برداری به پایان می رسد و ممنوعیت ترافیکی نیز هر روز کاهش می یابد اما رییس پلیس راهور از مردم درخواست کرد که هم چنان از ازدحام در محل حادثه اجتناب کنند.

رئیس پلیس پایتخت از ادامه اجرای محدودیت‌های ترافیکی فعلی تا عصر فردا خبر داد و گفت که احتمال دارد این محدودیت‌ها از فردا عصر کاهش یابد.

سردار حسین ساجدی نیا در گفت‌وگو با خبرنگاران مستقر در محل حادثه پلاسکو، در تشریح محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده در معابر منتهی به ساختمان پلاسکو اظهار کرد: جلسه‌ای درباره تمهیدات ترافیکی در روزهای آتی داشتیم و به این نتیجه رسیدیم که محدودیت‌های ترافیکی را تغییر داده و از عصر فردا در صورتی که بار ترافیکی کشش داشته باشد آن را کاهش دهیم.

وی با بیان اینکه تا عصر فردا محدودیت‌های ترافیکی اطراف ساختمان پلاسکو مانند امروز خواهد بود گفت: در صورتیکه محدودیت‌ها تغییر کند آن را از طریق رسانه‌ها اطلاع رسانی خواهیم کرد.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه اولویت اصلی ما در حال حاضر آواربرداری و تخلیه آوار است تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا امکان تردد شهروندان در معابر نیز فراهم شود و محدودیت‌های ترددی آنان نیز کاهش پیدا کند. اما همانطور که گفتم اولویت نخست ما فراهم شدن امکان تردد خودروهای امدادی و خودروهای سنگین است.

ساجدی نیا همچنین درباره وضعیت امنیتی دیگر نقاط پایتخت نیز اعلام کرد: مشکل امنیتی در دیگر نقاط وجود نداشته و ماموران ما در دیگر نقاط پایتخت نیز همچون گذشته حضور داشته و به وظایف خود عمل می‌کنند.

منبع/ایسنا