با چه راهکارهایی می توانیم در رسیدن به هدفمان موفق تر شویم چه راهکارهایی به ما در این زمینه کمک خواهد کرد مشورت با بزرگان و مشاوره گرفتن از افراد کارآزموده چه تاثیراتی در موفقیت ما خواهند گذاشت راهنمایی گرفتن از افراد باتجربه هرگز به ضرر شما نیست پس سعی کنید از افراد کاردان در انجام امور بزرگ کمک بخواهید .

یک روانشناس گفت: افراد باید برای حل مشکلات زندگی باید از افراد تاثیر گذار و کاردان راهنمایی و مشاوره بگیرند.
پژمان احمدی روانشناس با تاکید بر اینکه با تغییر شرایط زندگی، نباید هدف را تغییر داد، گفت: برای انجام اولویت های کاری در زمان تغییر مکان یا مدیریت محل فعالیت، اهداف خود را تغییر ندهید.
وی با بیان اینکه افراد در محل کار باید روحیه تصمیم گیری، دلجویی، مشارکت و همکاری داشته باشند، اظهار داشت: علاقه مندی به شغل باعث افزایش انگیزه برای رسیدن به هدف و کاهش بروز مشکلات و سختی ها در زمان فعالیت می شود.
این روانشناس با اشاره به آسیب های روحی و روانی ناشی از کار بیان کرد: داشتن روحیه مناسب در زمان بروز مشکلات، تغییر یا تحولات زندگی و محل کار از بروز آسیب های روحی و روانی به افراد جلوگیری می کند.
وی تاکید کرد: افراد باید برای حل مشکلات زندگی باید از افراد تاثیر گذار و کاردان راهنمایی و مشاوره بگیرند.
احمدی با اشاره به اینکه نظافت و پاکیزگی شخصیت افراد را نشان می دهد، تاکید کرد: به دلیل افزایش عملکرد و فعالیت بعضی از کارمندان در محیط کار و جهت بهبود در عملکرد و پیشرفت شغلی، نظافت و پاکیزگی را در شغل خود رعایت کنید.
وی با بیان اینکه بی توجهی به نظم در کار مانع پیشرفت شغلی می شود، اظهار داشت: این افراد به دلیل اینکه انگیزه و هدفی در کار خود ندارند هرگز به نظم و انظباط کاری توجه نمی کنند.
این روانشناس با اعلام اینکه افراد فعال، سخت‌کوش، وظیفه‌شناس و با نظم همیشه در انجام امور احتیاط را رعایت می کنند، افزود: عبور از حصارها در زندگی نشانه حل و فصل مشکلات است، اما شکستن این حصارها و موانع یعنی برای رفع مشکل عجولانه تصمیم گرفتن که همین عامل باعث بروز آسیب به فرد و یا اطرافیان می شود.
باشگاه خبرنگاران جوان