طی چند روز اخیر در اکثر نقاط کشور شاهد سرمای شدید و بارش های گسترده به صورت باران و برف بودیم،با اعلام مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در چند روز آینده احتمال افزایش دما و جو پایدار وجود دارد و روز دوشنبه سامانه هوای سرد از شرق کشور خارج می شود.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، روز یکشنبه 17 بهمن، در نیمه غربی کشور جوی نسبتأ آرام و پایدار حاکم خواهد بود، در جنوب شرق و شرق کشور وزش باد شدید و پدیده گرد و خاک رخ خواهد داد.

وی افزود: به سبب عبور موج کم دامنه تراز میانی جو روز یکشنبه در شمال غرب و دامنه های البرز و روز دوشنبه علاوه بر مناطق ذکر شده در جنوب و جنوب شرق کشور ابرناکی، گاهی بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می شود.

مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه امروز خلیج فارس و دریای عمان به سبب وزش باد شدید مواج است، گفت: از اواخر وقت یکشنبه و طی روز دوشنبه برای اکثر نقاط کشور افزایش نسبی دما پیش بینی می شود و رخداد پدیده بهمن در ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی دور از انتظار نیست.

وظیفه در مورد وضعیت جوی استان تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران در روز یکشنبه 17 بهمن، صاف تا کمی ابری، در اواخر وقت افزایش ابر با بیشینه و کمینه دمای 6 و 2- درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه 18 بهمن، کمی ابری تا نیمه ابری، همراه با غبار صبحگاهی، اواسط روز کاهش ابر با بیشینه و کمینه دمای 8 و 1- درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع/ایسنا