ونتیلاتورهای جدید Puritan Bennett را بشناسید

با مطالعه ی این مطلب، ونتیلاتورهای جدید Puritan Bennett را بشناسید. شرکتCovidien به تازگی اعلام کرده است که سه نوع جدید ونتیلاتور Puritan Bennett خود را به بازار آمریکا وارد خواهد کرد. ویژگی این ونتیلاتورها به شرح زیر می باشند :  

 

Puritan Bennett 840 Neonatal ventilator (ونتیلاتور نوزاد) که به پزشکان در تحویل، اداره و مانیتورینگ یک تهویه مناسب حتی برای کوچکترین و بدحالترین بیمار نوزاد کمک می کند.این ونتیلاتور توانایی تنظیم یک حجم جذرومدی و منظم را به کوچکی ۲میلی لیتر برای نوزادانی دارد که وزنی به کوچکی ۳۰۰ گرم دارند، بدون اینکه نیاز به تغییر ونتیلاتور باشد .

Puritan Bennett 840 Universal ventilator (ونتیلاتور همگانی) برای هر نوع بیمار از نوزاد تا بزرگسال است و شامل یک مد CPAP نوزاد است که پزشکان را قادر می سازد تا تهویه غیر تهاجمی را در نوزادان به صورت انعطاف پذیری گسترش دهند. این ونتیلاتور همگامی بیمار و ونتیلاتور را پشتیبانی می کند که برای تسهیل تنفس خودبه خودی ارائه شده است. این دستگاه ونتیلاتور شامل خصوصیاتی است که به طور مؤثری تقاضای تنفسی بیمار را فراهم می کند و با تغییر در وضعیت بیمار تطبیق پیدا می کند.

Puritan Bennett 840 Pediatric-Adult ventilator (ونتیلاتور کودکان و بزرگسالان) استفاده از این ونتیلاتور به پزشکان کمک می کند تا سطح پیشرفته ای از حمایت تهویه ای را با ارائه روش های درمانی متعددی از تهویه، شامل روش های تهاجمی و غیر تهاجمی ،و نیز مدل های پیشرفته تری از تهویه را فراهم کنند.