با تلفن همراه ضربان قلب و فشار خون تان را اندازه گیری کنید

 

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

با نصب برنامه ی ارائه شده بر روی گوشی های iphone با اتصال سیم کاف به موبایل دستگاه فشار خون فرد را اندازه گیری کرده و سپس بر روی صفحه ی نمایش نشان می دهد. این برنامه همچنین مقدار متوسط ، آهنگ های فشار خون در طول زمان را محاسبه می کند، و می تواند داده ها را به تعدادی از بانک های اطلاعاتی آنلاین سلامت ، از جمله بهداشت مایکروسافت و یا بهداشت گوگل ارسال کنند.   

 

1

 

نوع دیگری از سیستم اندازه گیری فشارخون توسط موبایل:

2

 

کمک به کسانی که کور رنگی دارند:

با این برنامه ی ارائه شده برای گوشی های iphone به افرادی که کور رنگی دارند کمک می کند که بین رنگ ها تفاوت قائل شوند. همچنین ، مجموعه ای از تصاویر تست در آن گنجانده شده است.

3

اندازه گیری ضربان قلب

با قرار دادن انگشت خود جلوی دوربین گوشی iphone می توان ضربان قلب را اندازه گیری کرد. برنامه ی ارائه شده به این صورت عمل می کند که پس از قرار دادن انگشت جلوی دوربین تغییرات در شدت نور عبوری از انگشت که نشان دهنده ی تغییرات پاللس های خون در رگ است اندازه گیری می شود و سپس ضربان قلب محاسبه می شود.

4

 

ECG:

با اتصال یک سنسور بر روی بدن سیگنال ها ی ECG را از قلب جمع آوری م شود و سپس با تکنولوژی Wireless آن ها را به گوشی ارسال می کند.

5

شارژ گوشی با استفاده از باد:

6

7