(فقط مواد طبیعی)

لاکتول نیچرز اونلی

آدرس: خیابان مطهری، خیابان سلیمان خاطر، پلاک ۱۱۶

 

آیا می دانید یکی از مشکلات عمده سبک زندگی امروز و کم تحرکی باعث به وجود آمدن مشکلات گوارشی می شود و حتی گاهی بسیاری از این مشکلات گوارشی از قبیل نفخ زیاد باعث بزرگ شدن شکم، افتادگی پوست شکم، افزایش سایز و در نهایت داشتن استایلی نامتناسب است؟ اگر به دنبال راهی برای مشکلات متداول گوارشی مانند: نفخ زیاد، اسهال و درد روده هستید و یا با مصرف یک آنتی بیوتیک اسهال شمال را دچار دردسر می کند استفاده از قرص لاکتول  با مواد کاملاً طبیعی می تواند یک پیشنهاد شگفت انگیز و یک سپر سلامتی برای رفع تمام مشکلات گوارشی شما  باشد.

لاکتول:

محصول لاکتول در حقیقت یک سینبیوتیک است. سینبیوتیک ترکیبی از پروبیوتیک‌ها و پره بیوتیک‌ها است. پروبیوتیک ها ارگانیسم‌های زنده‌ای هستند که مصرف کافی آنها سبب اثرات سلامت بخش در بدن میزبان می‌شوند.

مزایای قرص لاکتول:

در بدن یک انسان بالغ ۱۰ به توان ۱۲ میکروارگانیسم وجود دارد که این میکروب‌ها برای بدن مفید هستند. منبع اصلی این پروبیوتیک‌ها در گذشته تنها لبنیات و به‌خصوص ماست بود، به ‌همین دلیل در گذشته، زمانی که‌ فردی با مشکل اسهال مواجه می‌شد، توصیه اطرافیان به او مصرف ماست چکیده بود. چون پروبیوتیک‌ها در بهبود تعادل در جمعیت میکروبی روده موثر هستند. روده دارای بیشترین میزان پروبیوتیک ها است. هر تغییری که در تعداد این پروبیوتیک‌ها ایجاد شود (اصطلاح علمی آن دیس‌بیوسیس است)، ‌باعث به‌وجود آمدن بیماری‌هایی می‌شود، چراکه به علت دیس‌بیوسیس سیستم ایمنی بدن به هم می‌ریزد. امروزه میزان پروبیوتیک‌ها در لبنیات شدیدا کاهش پیدا کرده و مصرف آن در افزایش میزان میکروارگانیسم‌های روده تاثیر بسزایی ندارد.

برخی عوامل به‌ خصوص استفاده زیاد از آنتی‌بیوتیک‌ها، ابتلا به بیماری‌های مزمن و حتی استرس‌های روزمره ممکن است باعث ازبین بردن پروبیوتیک‌ها شود و منجر به ایجاد علائم اولیه IBS یا همان سندرم روده تحریک پذیر می شود. البته علائم اولیه IBS فقط به‌ خاطر استرس نیست اما به‌طور کلی درد روده، نفخ زیاد، بوی بد دهان، اسهال و یبوست‌های مکرر از علائم IBS هستند.

اگر اسهال، نفخ زیاد و درد روده دارید، استفاده از قرص لاکتول را به شما پیشنهاد می‌کنیم!

پروبیوتیک‌ها برای تولید‌مثل و تکثیرشان نیاز به غذا دارند .پره‌بیوتیک غذای پروبیوتیک‌ها محسوب می‌شود. براساس تحقیقات گسترده ای که انجام گرفته، پروبیوتیک‌ها در درمان اسهال‌های عفونی (باکتریایی و ویروسی) و پیشگیری از اسهال در کسانی که آنتی‌بیوتیک مصرف می‌کنند، تاثیر‌گذار است. اگر بعد از اتمام دوره مصرف آنتی بیوتیک، از پروبیوتیک استفاده کنیم باعث جلوگیری از ابتلا به اسهال و ایجاد مقاومت در برابر بیماری ها می شود.

محصول لاکتول پروبیوتیک‌ها را سالم به روده می‌رساند:

با اینکه پروبیوتیک ها به گرما و اسید معده حساس هستند اما لاکتول به‌ دلیل داشتن لایه‌ای محافظتی روی قرص، بقای پروبیوتیک‌ها را در برابر حرارت و اسید حفاظت کرده و در رساندن سالم پروبیوتیک‌ها به روده به شدت موثر است.

دلیل تمایز قرص لاکتول نسبت به محصولات مشابه:

قرص لاکتول حاوی اسپور مقاوم به اسید معده می باشد و در نتیجه لاکتول می تواند بدون هیچ مشکلی از معده رد شده و به روده برسد. همچنین به دلیل وجود اسپور برای نگهداری این محصول نیازی به یخچال نیست و می توان در دمای محیط، بدون هیچ آسیب احتمالی از این دارو نگهداری کرد.

طریقه مصرف و مصرف کننده هدف:

در مرحله اول کسانی که اسهال، نفخ زیاد و درد روده دارند، می‌توانند از لاکتول استفاده کنند وکسانی که از آنتی‌بیوتیک‌ها استفاده کرده اند می‌توانند برای پیشگیری از ابتلا به اسهال ناشی از آنتی‌بیوتیک و همین‌طور افزایش مقاومت و ایمنی بدن در برابر بیماری‌ها از قرص لاکتول استفاده کنند. کسانی که آنتی‌بیوتیک (به‌طور مثال گروه سفالوسپورین مثل سفیکسیم و سفالکسین یا از گروه پنی‌سیلین و آموکسی‌سیلین) مصرف می‌کنند معمولاً با مشکل اسهال مواجه می‌شوند. بعد از اینکه دوره درمان با آنتی‌بیوتیک تمام شد می‌توانند برای جلوگیری از ابتلا به اسهال از محصول لاکتول استفاده کنند.

***نکته!

قرص لاکتول را نباید همزمان با آنتی‌بیوتیک مصرف کرد، چون آنتی‌بیوتیک‌ها همان‌طور که باکتری‌های مضر را می‌کشند، باکتری‌های مفید را هم ازبین می‌برند. پس حداقل باید چند ساعت فاصله بین استفاده از آنتی‌بیوتیک و قرص لاکتول باشد.

طریقه مصرف لاکتول:

روزی یک یا دو عدد. طول دوره مصرف می‌تواند مادام‌العمر باشد و هیچ عوارضی به همراه ندارد و در افزایش ایمنی بدن موثر است. اما اگر فقط برای درمان اسهال آن را در نظر بگیریم تا دو هفته باید از قرص لاکتول استفاده کرد. لاکتول محدودیت سنی ندارد و حتی مصرف آن برای کودکان هم بلامانع است. همچنین چون مصرف قرص برای کودکان راحت نیست والدین می‌توانند دارو را به‌صورت پودر در آب حل کرده به کودکان خود بدهند.

نیچرز اونلی (فقط مواد طبیعی)

لاکتول

آدرس: خیابان مطهری، خیابان سلیمان خاطر، پلاک ۱۱۶

تلفن : ۰۹۱۲۹۵۸۳۵۵۱

ارسال پیام تماس : ۰۲۱۸۸۳۴۴۳۱۸