دکتر دندانپزشک امینی عضو انجمن ایمپلنتولوژی آمریکا

(ایمپلنت-کامپوزیت-لمینیت- بلیچینگ(سفید کردن دندان)- ونیر- پرسلن)

تهران، چهار راه فرمانیه، ضلع جنوب شرقی، روبروی مرکز خرید کوهستان، پلاک ۵۱۹، طبقه اول

تلفن: 02122292873-02122292863

مروارید های درخشان

همه ی ما دندان هایی زیبا و لبخندی خوش استایل را دوست داریم و می دانیم که دندان ها و زیبایی و سلامت آن ها چه قدر در قضاوت دیگران در مورد ما موثر هستند و ممکن است همین مروارید های کوچک زندگی ما را به سمت و سوی پیشرفت اجتماعی سوق دهند. برای داشتن یک صورت جوان و لبخندی متناسب و زیبا می توانید به یک دندانپزشک حرفه ای مانند دکتر امینی اعتماد کنید. دکتر امینی دارای مدارک بین المللی فراوانی ازجمله: عضو انجمن ایمپلنتولوژی آمریکا، دارای گواهینامه ilr اسپانیا، گواهینامه ITI سوئیس، گواهینامه TBR فرانسه و گواهینامه بین المللی  ICOI برای اثبات تجربه و توانایی خود دارد.

ایمپلنت:

ایمپلنت دندان، جایگزین ریشه دندان می باشد. ایمپلنت یا کاشت دندان پایه ای قوی برای دندان دائمی یا متحرک است که با دندان های طبیعی مطابقت خواهد داشت.
ایمپلنت مزایای فراوانی دارد؛ که برخی از آن ها عبارتند از:

۱- کاهش احتمال پوسیدگی دندان های کناری (به علت عدم تراش دندان ها)
۲- کاهش خطر مشکلات مربوط به عصب کشی (درمان ریشه) دندان های کناری
۳- افزایش زیبایی دندان های کناری (درمانی روی دندان های اطراف انجام نمی شود)
۴- افزایش قابلیت تمیز کردن سطوح کناری دندان های اطراف ایمپلنت تک دندانی
۵- کاهش حساسیت تماسی یا سرما و گرما در دندان های مجاور (به علت عدم تراش)
۶- مزایای روانی
۷- کاهش خطر از دست رفتن دندان پایه
۸- حفظ ساختار استخوان ناحیه بی دندانی توسط ایمپلنت دندان جایگزین شده

مزایای دیگر ایمپلنت: بهبود ظاهر، بهبود گفتار، غذا خوردن آسان، افزایش اعتماد به نفس، بهبود سلامت دهان و دندان، دوام و ماندگاری

بلیچینگ:

یکی از روش های زیبایی این است که دندان های تغییر رنگ داده یا تیره شده را سفید کنند که این روش بیلیچینگ است. به دلیل استفاده از داروهای خاص، مواد غذائی، تنباکو و… دندان های بیمار دچار تغییر رنگ شده اند  با این روش دندان ها پاک و درخشان می شوند و رنگ دندان به زمان جوانی و نشاط باز می گردد.

ونیر:

ونیر روکش نازکی است که برای زیبایی یا محافظت ساختمان دندان روی سطح آنرا می پوشاند و از دو جنس عمده ممکن است ساخته شود؛ از جنس کامپوزیت یا از جنس پرسلن.

کامپوزیت:

کامپوزیت ماده همرنگ دندان با زیبایی و استحکام نسبتا خوب که برای پوشاندن یا ترمیم کردن دندان استفاده می شود و به دوشکل می تواند انجام شود یا دریک جلسه و در مطب توسط دندانپزشک مستقیما روی دندان کار می شود و یا در دو جلسه که جلسه اول قالبگیری می شود و پس از ساخت قطعه در لابراتوار در جلسه بعد در مطب به صورت مخصوص روی آنها باند(چسبانده) می شود.

پرسلن:

پرسلن یک نوع سرامیک (یا چینی) است که در کوره در حرارت بسیار بالاپخت می شود .زیبایی و استحکام عالی دارد و پس از ساخت در لابراتوار بر روی دندان با سمان مخصوص و با روشی بسیار دقیق و ظریف نصب می شود و در صورت باند شدن کامل با دندان یکی می شود. هرگز تغییر رنگ نمی دهد و جرم نمی گیرد و استحکام بسیار بالایی دارد.

نمونه کارهای دکتر امینی:

دکتر دندانپزشک امینی عضو انجمن ایمپلنتولوژی آمریکا

(ایمپلنت-کامپوزیت-لمینیت- بلیچینگ(سفید کردن دندان)- ونیر- پرسلن)

تهران، چهار راه فرمانیه، ضلع جنوب شرقی، روبروی مرکز خرید کوهستان، پلاک ۵۱۹، طبقه اول

تلفن:02122292873-02122292863