دکتر علیرضا نوروز علی

دندانپزشک زیبایی- ایمپلنتولوژیست لمینیت

آدرس: یوسف آباد، خیابان هفتم، پلاک 27، طبقه همکف واحد 1

تلفن: 02188107013 – 02188107012

تلفکس: 88106848

همراه: 09208106848

www.dr-norouzali.com

آیا می دانستید 80 درصد مردم دوست دارند دندان هایی درخشان، مرتب و خط لبخندی دلنشین داشته باشند؟ یکی از اولین اجزاء صورت که همیشه در ملاقات ها ها یا قرارداد های کاری مورد قضاوت قرار می گیرد دندان ها هستند. مراجعه به یک هنرمند دندانپزشک برای دندان های شما مثل تغییر نمای ساختمان است که با تغییر در رنگ و نمای آن تغییری باور نکردنی در آن رخ می دهد. انتخاب لمینیت ها و ونیرهای پرسلین می توانند تغییری متفاوت ایجاد کرده و به شما لبخندی زیبا، نشاط بخش و جوان هدیه کنند. پس شاید بد نباشد ابتدا برای پیدا کردن شریک سلامت خود یعنی دندانپزشک، به مطب دکتر نوروزعلی سری بزنید که با سابقه ای 17 ساله (از سال 79) و فعال در ارائه بهترین و به روز ترین تکنیک ها در حداقل زمان  از خدمات حرفه ای او بهره ببرید. پزشکی متعهد که با شرکت هر ساله در کنگره های مرتبط و دریافت گواهی های بین المللی دانش و متدی به روز دارد.

خدمات این مطب:

ایمپلنت:

ایمپلنت نوعی پایه فلزی خاص از جنس تیتانیوم است که با سلول های بدن کاملا سازگار می باشد و به عنوان جایگزین ثابت و دائمی به جای دندان های از دست رفته، توسط دندانپزشک در داخل استخوانهای فک قرار می گیرد.

لمینیت:

لمینیت ونیرها یک راه سریع، زیبا و مطمئن برای تصحیح ناهنجاری های دندانهای جلوئی هستند. لمینیت‌ها برای اصلاح بدشکلی، بد رنگی، ترک خوردگی، شکستگی، نامرتب بودن و فاصله‌دار بودن بین دندان‌ها کاربرد دارند.

لمینیت های سرامیکی:

ورقه‌های نازکی از مواد سرامیکی هستند که پس از تراش مختصر سطح دندان، توسط مواد شیمیائی به دندان چسبانده می شوند. تصحیح ناهنجاری های دندان های جلوئی توسط ونیرهای پرسلنی نیاز به ۲ جلسه دارد: جلسه اول دندان یا دندان‌های مورد نظر تراش داده شده و قالب‌ گیری انجام می‌ شود. پس از آماده شدن لمینیت در لابراتوار، در جلسه‌ی دوم روی دندان های موردنظر چسبانده می‌شود.

 

لمینیت کامپوزیتی:

لمینیت کامپوزیتی، ایجاد ونیر با کامپوزیت (مواد همرنگ دندان) در مطب توسط دندانپزشک انجام می شود که بدون نیاز به تراش و قالب‌ گیری می‌باشد و در یک جلسه در مطب انجام می‌گیرد. در سال‌های اخیر با ورود مواد کامپوزیتی جدید با فیلرهای سرامیکی، تقریباً جای لمینیت‌های سرامیکی را گرفته‌ اند و ضمن اینکه به اندازه ونیرهای کامپوزیتی زیبا هستند، معایب ونیرهای سرامیکی مانند ریسک شکستن، تراش دندان و وقت ‌گیر بودن را ندارند.

بلیچینگ:

دندان‌ها به مرور زمان و با بالا رفتن سن دچار تغییر رنگ می‌شوند. همچنین استفاده از داروهای خاص، مواد غذائی، تنباکو، سیگار کشیدن و..  نیز به مرور زمان باعث از بین رفتن شفافیت مینا و تغییر رنگ آن می‌شوند. از آنجائی که سفیدی دندان‌ها به طور ناخودآگاه نشانه‌ای از جوانی برشمرده می‌شود، سفید کردن دندان روشی موثر در زیباسازی دندان‌ها و نشاط ظاهر است. علاوه بر این خدمات دیگر خدمات دندانپزشکی شامل درمان ریشه، پروتز، جرم گیری و پالیشینگ و درملن و جراحی ناهنجاری های لثه نیز انجام می پذیرد.

نمونه کارهای دکتر نوروز علی:

دکتر علیرضا نوروز علی

دندانپزشک زیبایی- ایمپلنتولوژیست لمینیت

آدرس: یوسف آباد، خیابان هفتم، پلاک 27، طبقه همکف واحد 1

تلفن: 02188107013 – 02188107012

تلفکس: 88106848

همراه: 09208106848

www.dr-norouzali.com