دکتر دندانپزشک فرزین راه انجام

(ایمپلنت-زیبایی-جراحی پیشرفته، بلیچینگ، ونیر)

کرج، مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خ ۲۰۱، ساختمان شارونا، طبقه سوم واحد۱۸

تلفن: ۰۲۶۳۳۴۲۱۴۰۸

تلگرام:09197913170

آیدی دکتر راه‌انجام: @Dr_rahanjam

اینستاگرام:     dr.rahanjam-dds

 

لبخندی دلنشین و جذاب

امروزه علاوه بر بازیگران و هنرمندان افراد عادی نیز برای افزایش اعتماد به نفس و برد بیشتر در قرارها و معاملات کاری دوست دارند اولین قضاوت  افراد را که در مورد چهره و زیبایی آن ها است به نفع خود رقم بزنند. ظاهر افراد در این ملاقات ها خیلی مهم شده است و در بخش دندانپزشکی که یکی از بخش های مهم صورت محسوب می شود نیز تغییرات و پیشرفت های چشمگیری صورت گرفته است. هدف دندانپزشکی در سالیان اخیر بازگرداندن سلامت دهانی و حداکثر زیبایی با روش های قابل اطمینان است.

درمان های قدیمی تر مثل پروتزهای کامل و پارسیل از نظر عملکرد و زیبایی و همچنین راحتی دچار مشکلاتی می باشند در حالی که امروزه با ایمپلنت می توان این مشکلات را بر طرف نمود. تحلیل مداوم استخوان پس از خارج کردن دندان ها برروی صورت و زیبایی اثرات زیانباری دارد که با ایمپلنت می توان آن را جبران نمود. ایمپلنت ها در باره بیمارانی که تعداد کمتری دندان را از دست  داده اند نیز نسبت به روش های سنتی مثل بریج ها مزایای بیشتری دارد که از جمله آن می توان به عدم نیاز به تراش دندان ها و زیبایی بیشتر اشاره نمود.

در پروتزهای ایمپلنت نیازی به کمک گرفتن از عضلات دهان و زبان نمی باشد که در نتیجه گیر و ثبات بیشتری حاصل می شود.

برای رسیدن به تمام این موارد و داشتن لبخندی دلنشین می توانید به مطب دکتر فرزین راه انجام مراجعه کنید و از کار حرفه ای ایشان در دندانپزشکی برای سلامت و زیبایی دندان های خود بهره ببرید.

از جمله تکنیک هایی که برای ترمیم و زیبایی دندان ها بکار می روند می توان به ایمپلنت، ونیرهای کامپوزیتی و سرامیکی (لمینیت)، بلیچینگ و …. اشاره کرد.

ایمپلنت:

ایمپلنت نوعی پایه فلزی خاص از جنس تیتانیوم است که با سلول های بدن کاملا سازگار می باشد و به عنوان جایگزین ثابت و دائمی به جای دندان های از دست رفته، توسط دندانپزشک در داخل استخوان های فک قرار می گیرد.

جراحی های پیشرفته:

جراحی های استخوانی و درمان های جراحی دهان و دندان کاری بسیار تخصصی است که با یک دندانپزشک حرفه ای و با سابقه، سرعت کار بالاتر، درد و معطلی کمتر و نتیجه کار رضایت بخش تر است. اگر به داشتن مهارت، تجربه و تسلط به ابزار کار  به روز در دندانپزشکی معتقد هستید حتماً از این درمان تخصصی استفاده کنید.

سفید کردن دندان (بلیچینگ)

یکی دیگر از روش های زیبایی این است که دندان های تغییر رنگ داده یا تیره شده را سفید کنند که این روش بیلیچینگ است که خیلی در گذشته از آن ایرادهایی گرفته می شد اما در حال حاضر با این روش دندان‌هایی که به مرور زمان و با بالا رفتن سن و همچنین استفاده از داروهای خاص، مواد غذائی، تنباکو و..  دچار تغییر رنگ شده اند پاک می شوند و رنگ دندان به زمان جوانی و نشاط باز می گردد.

ونیر:

ونیر ها لایه ای از مواد رنگ دندان هستند که برای ترمیم موضعی یا زیبایی و یا تغییر رنگ اصلی دندان روی دندان گذاشته می شود که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم می توان از کامپوزیت ونیر استفاده کرد. که گرفتن بهترین جواب کاملاً به هنر و تکنیک دندانپزشک بستگی دارد.

 

نمونه کارهای دکتر فرزین راه انجام:

دکتر دندانپزشک فرزین راه انجام

(ایمپلنت-زیبایی-جراحی پیشرفته، بلیچینگ، ونیر)

کرج، مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خ ۲۰۱، ساختمان شارونا، طبقه سوم، واحد 18

تلفن: ۰۲۶۳۳۴۲۱۴۰۸

تلگرام:09197913170

آیدی دکتر راه‌انجام: @Dr_rahanjam

اینستاگرام:  dr.rahanjam-dds