بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون که طرفداران زیادی در فضای مجازی و اینستاگرام دارد با انتشار عکس جدیدی از بینی طراحی شده برای وی به منظور بازی در فیلم جدید توضیحی در خصوص این دماغ و ظاهر جدید منتشر کرد.بهنوش بختیاری این عکس را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و در توضیح آن نوشت:
فیلم جدیدم…با قدرت و توکل به او ..خدایا! اینک منم، هدیه زمین و خورشید، بازی‌ساز و بازیگر. ایستاده در اوج و ارتفاع بودن، بر صحنه‌ام. صحنه که نه، محراب، سجده‌گاه، دیر، معبد و من تنها، محصور در حصار چشم‌ها، ذوب شده در حجمِ تماشا.
وقتی به‌نام تو، ای خالقِ لذت، عزم سجده می‌کنم، دیگر نه من، که گمشده‌ام در برهوت تن، روحِ جهان حلول می‌‌کند در من و دیگری و دیگرانند در من. اما تو خواستی محصول معجزه باشم، تا این همه ما و منی جای گیرد در من. وقتی که آمدم سجده کنم به کائناتِ تو، گفتی بمان، ماندم. گفتی که سجده کنند ملائک «من» را، پس به‌حرمت فرمانت سکوت می‌کنم، به‌نام نامی‌تو، که عظمت تو الا به سکوت وصف نشود.

خدایا! وقتی بر صحنه‌ام، احساس می‌کنم که تو، تنها و تنها مرا آفریدی. هیچ غیرِ خود نمی‌بینم، نه، هیچ نمی‌بینم، خود را هم نمی‌بینم، من نیستم، دیگری است در من. دیگر منی ندارم، این کیست پس، که پیکر مرا به‌عاریت گرفته نقش خویش می‌سازد از من؟! هر شب، در این سماع مکرر، من، محصول عشق و اراده در زیر نور و رنگ، کسی را متولد می‌شود، که من نیست، اما منم.
آه ‌ای خدای تماشا، دستان التماس و تمنایم تا سقف آسمانِ توست، دستم بگیر!
خدایا کدام عارف و عابد، این گونه دور می‌شود از خود. اینگونه جذب تو؟ که من؟! در چله‌نشینی من، تنها منم که نیستم، نیست می‌شوم، آنها که در من‌اند، با تو تکثیر می‌شوند.
آه ای خدا، چه لذت مدامی، چه مستی جاودانه‌ای. من بر صحنه هیچ‌ام و همه چیزم. بر صحنه فیلسوف‌ام، محصول حیرت و سئوال، بر صحنه عارف‌ام، محصول ریاضت و تکرار، بر صحنه عاشق‌ام، زیرا که هیچ نخواهم الاّ فنای در تو. بر صحنه نقاش‌ام، هر لحظه نقش می‌زنم رنگ در رنگ. اشکال هندسه‌ام، مجذور احساس و توان بی‌نهایتِ ریاضی‌ام. سکوتِ سرشارِ موسیقی‌ام. معمارم، نقش نگینِ تمام گذشته تاریخ‌ام، قهرمانی در آینده‌ام. بر صحنه بی‌اراده نیستم. کارگردان خویشم. حاکم فکر و قلب خویش‌ام، بر خود مسلط‌ام. من با تو که در منی، خالق خورشیدم وقتی که روز نیست. من جذبه‌ام، آینه‌ام، جمال‌ام. منطق اخلاق‌ام، معرفت‌ام، خیر مطلق‌ام، اسرار جسم و روان‌ام، تصمیم‌ قاطع‌ام. تفسیر شک و تردیدم. من واژه واژه مکتوبات عالم‌ام، کاوش‌ام، نشأت نشاط‌ام، درک ذره‌ام، هویت شی‌ام، قانون هستی‌ام، واقعیت آدم‌ام، تکامل‌ام. کیفیت انسان‌ام، ذات فطرت‌ام. من پاسخ ابهام تمام علوم‌ام، سهولت تبدیل انرژی‌ام. عاطفه خشم‌ام، من لحظه رسیدن‌‌ام، عبرت‌ام، قلمرو احساس‌ام، قاموس رفتارم. سلامت جسم‌ام، طبیب وجودم… انسان کامل‌ام!
طراح گریم:محسن دارسنج عزیز متن از حسین پاکدل نازنین

منبع/آخرین خبر