1240552749019_hz_myalibaba_web2_10492

هفته ای دو کیلو وزن کم کنید !

تا کنون بیش از 3000 نفر با این رژیم غذایی وزن خود را کاهش داده اند. این رژیم برای هر فرد با توجه به ویژگی ها و شرایط بدنی شخصی می شود و می تواند یک بار برای همیشه مسئله لاغری و کاهش وزن را برای شما حل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه سبز رنگ زیر بزنید

استفاده از رژیم‌های غذایی کم‌چرب، باعث می شود در جذب مکمل های محلول در چربی مثل  مکمل های A و E و D و K ابی نظمی بوجود آورد  چون که این مکملها محلول در چربی هستند و بدن برای بکارگیری از این مکملها به چربی رژیم غذایی احتیاج دارد این ویتامین‌ها بیشتردر کبد و بافت چربی نگهداری  می‌شوند و در خیلی از کارکردهای  بدن مثل رشد، ایمنی، ترمیم سلول و انعقاد خون اهمیت دارند. 

 
 اگر فردی چربی کافی برای تأمین این ویتامین‌ها برای بدن را مصرف نکند، ویتامین‌ها بدون جذب شدن از بدن دفع می‌شوند و ممکن است فرد در خطر کمبود ویتامین قرار بگیرد.
 رژیم‌های کم‌چرب همچنین در کاهش سطوح کلسترول و بیماری‌های قلبی نقش دارند، اگر رژیم غذایی بسیار کم چرب باشد سطح کلسترول بدن کاهش می‌یابد و این موضوع مشکل ساز است زیرا بدن برای پیشگیری و محافظت در برابر بیماری‌های قلبی به کلسترول خوب نیاز دارد و این کلسترول خوب که به آن HDL گفته می‌شود، کلسترول بد (LDL) را از جریان خون جمع می‌کند و به کبد منتقل می‌کند، وقتی نسبت HDL نامتعادل باشد، خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی در فرد کاهش می‌یابد.
منبع-http://www.yjc.ir/