تغذیه و مصرف مواد غذایی برای افزایش انرژی و توان بدنی فضانوردان بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل شرکتی اقدام به تولید ساندویچ هایی نموده است که امکان تناول آن در فضا میسر است.فضانوردانی که مدت های طولانی را به دور از زمین به سر می برند، از این پس می توانند ساندویچ میل کنند.

به نقل از دیجیتال ترندز، یک شرکت تولید کننده ماد غذایی به دنبال اجرای طرحی است که «شیرین کاری عجیب و غریب بازاریابی» یا outlandish marketing stunt نام گرفته و در قالب آن فضانوردان می توانند ساندویچ های فلفلی تازه ای موسوم به Zinger را با خود به فضا ببرند.

این شرکت برای اجرای این طرح بازاریابی یک بازیگر هالیوود به نام راب لووی را به خدمت گرفته تا در این زمینه تبلیغات کند. وی در چند آگهی تبلیغاتی به همین منظور هم بازی کرده است.

ساندویچ های یاد شده که ۵ دلار قیمت دارند از جوجه تهیه شده اند تا به مذاق اکثر فضانوردان خوش بیایند. البته هنوز مشخص نیست با توجه به مصرف این غذا در فضا قرار است از چه ترکیباتی در آن به منظور افزایش ماندگاری و سلامت استفاده شود.

این شرکت قول داده در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری در مورد ترکیبات این ساندویچ در اختیار عموم قرار دهد. عرضه ساندویچ یاد شده در ماه ژوئن به طور عمومی آغاز خواهد شد.

منبع/مهر