پس از گذشت چند هفته از خبر جراحی موفقیت آمیز سنگین وزن ترین زن جهان و کاهش وزن 240 کیلوگرمی آن پس از این عمل سنگین پزشکی،پزشکان از ادامه درمان این زن مصری انصراف دادند.

پس از اتهام خواهر سنگین وزن‌ترین زن دنیا از مصر به پزشکان هندی، تیم پزشکی از ادامه درمان وی خودداری کرد.

پیش از این گزارش شده بود که پزشکان در هند موافقت خود را برای درمان “ایمان احمد عبدولاتی” که بیش از ۵۰۰ کیلوگرم وزن داشته اعلام کردند.

براساس گزارشات اعلام شده بود که وی پس از انتقال به بیمارستانی در هند به سرعت شروع به کاهش وزن کرده و پس از شروع درمان از جمله جراحی، بیش از ۲۴۰ کیلوگرم از وزن او کاسته شده است.

با این حال خواهر او معتقد است که پزشکان عامدانه با تجویز دارو موجب از کار افتادن مغز وی می‌شوند و با این نوع درمان تنها به وی آسیب می‌رسانند.

“شایما سلیم” خواهر “ایمان احمد” با انتشار ویدئویی در صفحه فیسبوک خود با ادعای اینکه پزشکان هندی درباره کاهش وزن خواهرش دروغ گفته‌اند و احتمال سکته را نیز نادیده گرفته‌اند گفت: پس از انجام عمل جراحی او قادر به صحبت کردن نیست، دائم با لوله سرم تغذیه می‌شود، نمی‌تواند حرکت کند و بهبودی در حال او حاصل نشده است.

وی همچنین اضافه کرده که به عقیده وی، مراقبت پزشکان از خواهرش یک شوی تبلیغاتی برای رسانه‌ها است.

به گزارش روزنامه گاردین، پس از چنین اتهاماتی، تیم پزشکی به استثنای دکتری که سرپرستی این تیم را به عهده داشت از ادامه خدمات درمانی به این بیمار انصراف دادند.

منبع/ایسنا