در چند روز اخیر بارش های گسترده در مناطق مرکزی ایران و به خصوص در تهران به وقوع پیوست که سازمان هواشناسی پیش بینی کرد بارش های شدید باران و توفان های تندری تا چند روز آتی استمرار خواهد داشت.
در متن این اطلاعیه آمده است: امروز(دوشنبه 18 اردیبهشت ماه) گزارشهای ایستگاهها و تصاویر ماهواره هواشناسی بیانگر رشد ابرهای جوششی و بارش باران در برخی نقاط در جنوب لرستان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و جنوب استان مرکزی است.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

با توجه به وضعیت فعلی جو و پیش‌بینی مدلهای عددی تا بعدازظهر امروز یا اوایل شب در ساعاتی از روز وقوع توفانهای تندری در جنوب لرستان، چهارمحال بختیاری، غرب اصفهان، جنوب استان مرکزی، جنوب استان قم، شمال فارس و دامنه‌های جنوبی ارتفاعات زاگرس در استان کرمان تداوم خواهد یافت.

امروز رخداد رگبار و رعد و برق، صاعقه و احتمال سیلاب ناگهانی و وزش تندباد موقت در توفانهای تندری بسیار محتمل است بنابراین به هموطنان ساکن در مناطق ذکر شده توصیه می‌شود احتیاط لازم و اقدامات ایمنی را برای جلوگیری از خسارت انجام دهند.

منبع/ایسنا