طراحی لبخند مجموعه ی درمان هایی است که روی دندان ها یا لثه صورت می گیرد ،تا لبخند دلنشین ایجاد گردد. این درمان ها شامل لمینیت های سرامیکی، ونیر های کامپوزیتی ، بلیچینگ (سفید کردن دندان)، روکش های سرامیکی برای دندان های به شدت تخریب شده ، و ایمپلنت جهت جایگزینی دندان های از دست رفته است. گاهی نیاز به یک جراحی لثه زیبایی هم وجود دارد . روش دیگر ارتودنسی است که بیشتر برای دندان های سالم تجویز می گردد.

 

آشنایی با مرکز دندانپزشکی لوتوس:

مرکز دندانپزشکی لوتوس یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین کلینیک های دندانپزشکی و زیبایی خاورمیانه زیر نظر دکتر رضا شعبان‌پور متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت و طراحی لبخند است که کلیه خدمات مربوط به دندانپزشکی نوین در زمینه زیبایی ، ایمپلنت و سایر درمان ها را با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و کادری مجرب در محیطی دلنشین در اختیار بیماران قرار می دهد

 

 

 

خدمات دندانپزشکی دکتر شعبان پور:

زیبایی دندان

لومینییرز

ایمپلنت

ترمیم دندان

درمان ریشه دندان

پروتز دندانی

پریو(لثه)

ارتودنسی

دندانپزشکی اطفال

 

 

 

 

نمونه کارهای مرکز دندانپزشکی لوتوس:

 

 

 

 

 

دکتر رضا شعبان پور

متخصص پروتز و طراحی لبخند با استفاده از لومینییرز سرامیکی

بدون تراش در دندان شما

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۱۹۸۸۱۵ ، ۰۲۱۸۸۱۹۸۸۱۲

اینستاگرام: lotus_dental_clinic

تلگرام: lotusdentalclinic@

آدرس: خیابان جردن( نلسون ماندلا) – کوچه قبادیان غربی – پلاک ۱۱ – واحد ۲۳ – طبقه پنجم

 

 

 

سوالات متداول:

برای سالیان متمادی لمینیت های سرامیکی تنها روش زیباسازی لبخند در آمریکا و بیشتر کشورهای پیشرفته دنیا بود. درمانی بسیار زیبا که نیاز به مختصری تراش سطح رویی دندان داشت و در صورت کاربرد صحیح 8-10 سال در دهان باقی می ماند. به تدریج با توجه به حفظ ساختار دندان و عدم آسیب رساندن به آن استفاده از کامپوزیت ها که نیاز به تراش دندان نداشتند مورد استقبال عمومی قرار گرفت. کامپوزیت اگرچه نیازی به تراش نداشت اما از لحاظ زیبایی قابل مقایسه با سرامیک نبود. همچنین ماندگاری کوتاه 4-5 سال و نیاز به ترمیم های دوره ای سالیانه و گاهاً کوتاه تر از محدودیت در زمینه زیباسازی دندان ها و لبخند در 2-3 سال گذشته با ارائه Lumineers که سرامیکی بسیار زیبا با ضخامت 1/5 تا 2/5 میلی متر و بدون نیاز به تراش دندان با ماندگاری طولانی (حدود 20 سال) است محقق گردید. لومینییرز، سرامیکی است با طراحی کامپیوتری و فوق العاده نازک (قابل مقایسه با ضخامت لنز چشم) که قادر است رنگ و فرم دندان را به زیباترین شکل ممکن تغییر دهد. لومینییر یک نوع سرامیک تزریقی تحت فشار می باشد که تکنیک ساخت آن باعث استحکام قابل توجه آن (سه برابر لمینیت و کامپوزیت) می‌گردد.
 

مزایای استفاده از لومینییرز چیست؟

عدم نیاز به تراش دندان زیبایی فوق العاده (در مقایسه با لمینیت و کامپوزیت) ماندگاری طولانی با کیفیتی بالا (که در طول زمان از آن کاسته نمی شود) استحکام مثال زدنی دارا بودن گارانتی هم از طرف کلینیک و هم از طرف شرکت سازنده کوتاه بودن پروسه درمان (تنها دو جلسه به فاصله دو هفته) عدم تغییر در رنگ و شکل با گذر زمان این موارد باعث شده است که لومینیرز به عنوان روشی استثنایی در طراحی لبخند شناخته شود و بسیاری از بازیگران سینمای آمریکا (هالیوود) لمینیت ها و کامپوزیت های قدیمی خود را با لومینییرزهای جدید تعویض کنند.
اصلاح بدرنگی و رنگ زرد دندان ها بازسازی دندان های شکسته شده و لب پر بستن فاصله نازیبایی بین دندان ها زیباسازی دندان های بدشکل و کوچک اصلاح نامرتبی و جلو و عقب بدن دندان ها ایجاد لبخندی با هارمونی و زیبایی فوق العاده البته باید توجه داشت که پروسه ساخت و چسباندن لومینییرز نیاز به آموزش های پیشرفته تخصصی دارد که برای همه ی دندان پزشکان امکان پذیر نمی باشد. بنابراین دقت نمایید که دندان پزشک شما certificate مربوط به لومینییرز را دارا باشد.