رفتارهای زنانه نادرست

برخی رفتارهای زنانه به نوعی روی مخ مردان هستند و باعث رنجش خاطر آن ها می شوند. اگر می خواهید همسرتان را عصبی نکنید بهتر است برخی رفتارهای نادرست را ترک یا اصلاح کنید. مردان برخی خصوصیات ویژه در دنیای خودشان دارند که بد نیست تازه عروس ها و بانوانی که در دوران نامزدی به سر میبرند در مورد آن ها بیشتر بدانند.

درست است که بعضی از مردان، دختران را از روی ظاهرشان برآورد و انتخاب می کنند اما رفتار آنها نقش تعیین کننده تری دارد و در طولانی مدت اهمیتش را نشون می دهد.

از جمله عادت های دخترانه بدی که مورد پسند مردها نیست و آنها را عصبی می کند موارد زیر هستند.

دست بردن به بشقاب غذای مرد

به چند دلیل دست بردن به غذای یک مرد حتی برای برداشتن یه عدد سیب زمینی سرخ شده او را اذیت می کند. شاید آدمی باشد که حس مالکیت زیادی نسبت به چیزها دارد شاید هم با کم شدن غذای داخل بشقابش سیر نشود. پس اگر دلتان سیب زمینی سرخ شده می خواهد، برای خودتان سفارش بدهید.

مرتب کردن وسایل شان

هر چیزی که به نظر خانم ها، شلختگی و به هم ریختگی می آید، از نظر مردها ابزارهایی هستند که با تدبیر کنار هم چیده شده اند. مرتب کردن وسایل مردها همیشه باعث درگیری و ناراحتی آنها می شود. چون با تغییر جاهای شان، دیگر پیدا کردن شان سخت می شود.

بیرون رفتن ها و خوش گذرونی های بیش از حد

درست است که برخی از مردها، خانم هایی را می پسندند که به شرکت در جشن ها و مهمانی ها و تفریح و خوشگذرانی علاقه دارند اما فردی که تصمیم جدی با شما داشته باشد، نظر کاملا متفاوتی دارد.

سخن چینی و غیبت

دایما حرف زدن درباره ظاهر و زندگی دیگران برای یک مرد واقعا آزاردهنده است. به علاوه با خودش فکر می کند شما ممکن است پست سر او هم پیش دیگران حرف بزنید.

پوشیدن لباس های نامناسب

همه ما خانم ها دوست داریم، همیشه ظاهر خوبی داشته باشیم حتی موقع قدم زدن در پارک اما پوشیدن کفش های پاشنه بلند و لباس های تنگ هم باعث می شود به اندازه کافی راحت نباشیم و هم این که کمی غر بزنیم و این برای مردها به هیچ وجه خوشایند نیست.

پر کردن تمام فضاها با وسایل خود

اگه کل حمام را با شامپوهای خود یا کمد لباس را با لباس های خودتان پر کنید، برای مرد کمی ناخوشایند است و ناراحتش می کند. چون با وسایلی که اصلا استفاده نمی کنید، همه جا را اشغال کردید و فقط یک قفسه کوچک برای لباس های او جا گذاشتید.

پیشنهادی برای کادو

مردها هیچ وقت دوست ندارند به آنها پیشنهاد بدهید، چه کادویی برای تان بخرند چون احساس می کنند این تصمیم خودشان نبوده و باعث می شوید حس بدی نسبت به خودشان پیدا کنند.

بی دلیل گریه کردن

بزرگ ترین ترس مردها اشک ریختن خانم هاست چون در آن لحظه نمی دانند باید چه کار کنند به خصوص اگر دلیل خاصی برای گریه کردنتان نداشته باشید. اگر از گریه هایتان به عنوان ابزاری برای برنده شدن در بحث ها استفاده کنید و این کار را دایم تکرار کنید، اعتماد مرد را نسبت به خودتان از دست می دهید و رفته رفته به اشک های تان به اهمیت می شود.

ساعت ها آماده شدن

اگه برای آماده شدن و درست کردن موهای تان ساعت ها وقت صرف کنید، وقت شناسی و مسئولیت پذیری تان را زیر سوال می برد و حتی متوجه تغییر موها و آرایش تان نمی شود.

زیاد سوال پرسیدن

همه ما می دانیم که زیاد سوال پرسیدن از مردها درباره ظاهر، چاقی، لاغری و پیر یا جوان بودن مان آنها را گیج می کند و معمولا فقط یک جواب برای این سوال ها دارند.

دخالت دادن دیگران در بحث ها

وقتی مشکلات و بحث های خصوصی تان را با دیگران در میان بگذارید، اعتبار خودتان را از دست می دهید. مسائل خصوصی شما باید بین خودتان بماند.

منبع: برنا نیوز