bardashtane-abroo

یک چهارچوب اصلا نباید با نقاشی درونش را  رقابت کند یا مواردی از زیبایی های آن کم کند؛ در صورتیکه  که باید به خودی خود زیبا باشد. چهارچوب خوب باید جذابیتهایش اثر هنری درونش را افزایش دهد. به همین ترتیب اصلاح  منظم ابرو به صورت تان مانند یک چهارچوب زیبایی می دهد و باید زیبایی های نرمال تان را افزایش دهد. با خریدن ابزار های مناسب و صرف وقت، می توانید در برداشتن ابرو استاد شوید.

چگونه

bardashtane-abroo-1

۱

جلوی یک آینه روشن بایستید و ابروهایتان را با یک برس ابرو، شانه کنید. قبل از کار با موچین برای برداشتن ابرو با یک قیچی مانیکور، موهای بلند بالای ابرویتان را قیچی کنید. یک لبه قیچی را روی استخوان ابرویتان قرار دهید و موهای اضافه ای که بالاتر از خط ابرو رفته اند را با دقت قیچی کنید.

bardashtane-abroo-2

۲

مدادی را روی پل بینی تان (برآمدگی استخوانی قسمت وسط بینی) قرار دهید، طوری که مجرای اشک تان را بپوشاند و به خط ابرویتان برسد. جایی که خط ابرویتان و مداد همدیگر را قطع می کنند، جایی است که ابرویتان باید شروع شود. گذاشتن یک علامت کوچک با خط چشم که از داخل موهای ابرویتان دیده شود می تواند کمک تان کند که نقطه مناسب را تجسم کنید.

bardashtane-abroo-3

۳

مدادی را در امتداد گوشه خارجی چشمتان، جایی که مژه ها به پایان می رسند، نگه دارید. جایی که مداد و استخوان ابرو به هم می رسند، جایی است که ابرو باید به پایان برسد. این نقطه را هم با خط چشم علامت گذاری کنید.

bardashtane-abroo-4

۴

ابرویتان را از نزدیک مشاهده کنید. باید قادر به تشخیص قوس طبیعی آن -که در بالای عنبیه چشم به اوج خود می رسد- باشید. به یاد داشته باشید که هدف از برداشتن ابرو افزایش قوس طبیعی آن است نه ایجاد یک قوس مصنوعی.

bardashtane-abroo-5

۵

قبل از شروع برداشتن ابرو ، ابروهایتان را با مالیدن یک قطعه یخ یا یک گلوله پنبه آغشته به عنبر سائل روی ناحیه ابرو، بی حس کنید.

bardashtane-abroo-6

۶

موهای اضافه زیر ابرویتان را با یک موچین تیز سرکج بردارید. برای اینکه در برداشتن ابرو اشتباه نکنید، هر بار یک مو را بِکَنید. قوس طبیعی ابروهایتان را رعایت کنید و موهای بالاتر از خط ابرویتان را برندارید.

bardashtane-abroo-7

۷

به نقاط داخلی و خارجی ابرویتان نگاه کنید. هر گونه مویی که خارج از این نقاط است را هم بردارید.

نکات و هشدارها

برای کسانی که از برداشتن ابرو می ترسند، چند ترفند وجود دارد که کار را برایشان راحت تر می کند. اگر این کار را بلافاصله بعد از آمدن از حمام انجام دهید، منافذ پوست تان باز هستند و کندن موها برایتان راحت تر می شود. دیگر اینکه مالیدن مقدار فراوانی لوسیون دست روی ابرو، فولیکول موها را نرم کرده و باعث می شود موها به آرامی کنده شوند.
برداشتن ابرو ها در شب و قبل از خواب باعث قرمز و متورم شدن پوست تان می شود.
اگر موها را خوب نمی بینید، یک آیینه ذره بینی خوب بخرید.

منبع-http://phow.ir