همیشه اولین نشانه های میانسالی در صورت شما نمایان می شود، با افزایش سن پوست شما کشش و استحکام خود را از دست داده و به تدریج چین و چروک و خطوط ریزی را در چهره خود مشــاهده می کنید. امروزه علاوه بر مراقبت های عمومی و استفاده از ضدآفتاب و کرم های مختلف، استفاده از فناوری لیزر در جوانسازی و پیشگیری از پیری زودرس پوست صورت رواج زیادی پیدا کرده است. تکنولوژی انحصاری فوتونا در جوانســازی فرکشــنال صورت، بابکارگیری همزمان از تلفیق چهار روش مکمل،( SmoothLiftin ،FARC3, PIANO, SupErficial) توانسته بهترین و اثربخش ترین نتایج درمانی را برای رایج ترین عارضه های پوستی صورت، بدون نیاز به تزریق یا عمل جراحی، با دوام و ماندگاری بالا فراهم کند.

 

 

نحوه عملکرد این فناوری چگونه است؟‌

دراین روش درمانی غیرتهاجمی ، با تلفیق 4 روش و تکنولوژی مکمل لیزر درمانی ، هم از داخل دهان و هم از سطح پوست صورت قادر است فرآیند کلاژن سازی و جوانسازی فرکشنال پوست را به صورتی ماندگار و بدون نیاز به تزریق فراهم کند. تلفیق 2 طول موج لیزر متفاوت در 4 سطح مختلف باعث شده تا این تکنولوژی به عنوان انقلابی در جوانسازی صورت در دنیا شناخته شود. در مرحله اول درمان با فناوری SmoothLiftin از طریق فضای داخل دهان فرآیند کلاژن سازی و انقباض پوست صورت به روشی منحصربه فرد و فوق العاده اثر بخش انجام می گیرد که تاثیرات آن را به سرعت احســاس خواهید کرد. سپس با روش FARC3 که روشی نوین در فرکشنال سه بعدی است، ترمیم پوســت صورت و لایه برداری بازسازی سطح پوست به بهترین شکل انجام می شــود. در مرحله سوم با روش جدید PIANOmod امکان رساندن حرارت لازم به لایه های عمیق تر بدون آسیب به سطح پوست را فراهم می کند که باعث اثربخشی بسیار بالا در برطرف کردن مشکلات پوستی عمقی خواهد شد و درنهایت با تکنولوژی  SupErficial که سطح پوست را ترمیم نهایی کرده و باعث شفاف شدن و طراوت و تازگی پوست صورت شما خواهد شد.

 

طول مدت درمان و تعداد جلسات موردنياز چقدر است؟

توجه داشته باشید که این روش برای درمان چین و چروک های خفیف تا متوسط بسیار موثر است و طبعا تعداد جلسات و زمان موردنیاز باتوجه به شرایط هر فرد متفاوت خواهد بود اما به طور کلی برای رسیدن به بهترین نتیجه بین 3 تا 5 جلسه با فواصل حدود 30 تا 40 روز ضروری است . برای ماندگاری بهتر و یک جلسه در سال تکرار درمان بسیار مفید خواهد بود.

‌‌‌

‌‌آیا این روش عوارض جانبی خاصی دارد؟

این روش یکی از ایمن ترین و اثربخش ترین روش های درمانی در این حوزه است اما به طور معمول پس از انجام لیزر درمانی، التهاب خفیف و قرمز شدن و خشکی پوست کاملا طبیعی است که ظرف مدت یک یا دو روز برطرف خواهد شد. بنابراین استفاده از کرم ضدآفتاب، آبرسان و سایر کرم های محافظ پوست در دوره پس از درمان ضروریا ست.

این فناوری برای درمان چه مشکلات پوستی توصيه شده است؟

این روش می تواند راهکاری جامع برای رایج ترین نشانه های پیری در صورت شما شامل موارد زیر ارائه دهد.

بازسازی و رفع خطوط پیشانی

لایه برداری و روشن کردن پوست

بستن منافذ پوست

چین و چروک و خطوط دور چشم

برطرف کردن خط خنده و چروک دور لب

رفع جای جوش و کک و مک

از بین بردن چاقی صورت و غبغب

زاویه دار کردن فک

برطرف کردن چروک گردن و بالای سینه

 

 

مرکز پوست و لاغری پیرایه

 

تلفن :09129562639_02125917898

 

                تلگرام: Pirayeh

                اینستاگرام:PirayehBC