خیار

در جدیدترین تحقیقاتی که در مورد ویروس موزائیک خیار توسط پژوهشگران کشور انگلیس انجام شده است، بیان کردند که با ساخت واکنسی از این ویروس می توانند آلزایمر، آلرژی و پسوریازیس را درمان کنند. در این مقاله از دکتر سلام به فواید درمانی خیار پرداخته ایم. پیشنهاد ما این است که حتما این مقاله را مطالعه کنید و از دست ندهید. با ما همراه شوید.

ویروس موزائیک خیار از ویروس های بیماری زا گیاهی است که با خوردن میوه به بدن فرد منتقل می شود.

اکنون محققان با تغییراتی روی این ویروس و تهیه واکسن و آزمایش آن روی موش های آزمایشگاهی به نتایج باورنکردنی دست یافته اند.

محققان دانشگاه آکسفورد می گویند با تزریق واکسن بیماریهایی چون پسوریازیس و آلرژی موش ها درمان شده اما آنها امیدوارند این واکسن بتواند بر آلزایمر نیز تاثیر گذار باشد.

پروفسور «مارتین باخمن » معتقد است که بیماری آلزایمر معمولا در افراد مسن دیده می شود و ما امیدواریم بتوانیم با این داروی جدی به جنگ آلزایمر برویم.»

بیماری پوستی مزمن خود ایمنی است. این بیماری هنگامی رخ می‌دهد که دستگاه ایمنی بدن سیگنال‌های اشتباهی می‌فرستد. این سیگنال‌ها باعث افزایش سرعت چرخهٔ رشد سلول‌های پوست می‌شود؛ یعنی افزایش بیش از حد سلول‌های پوستی از میزان ریختن آن‌ها. پسوریازیس واگیردار نیست.

منبع: روزپلاس