همه ی آنچه که برای سوختگی نیاز دارید

“کرم سوختگی و درمان جای زخم کلاسنت”

 

با کرم حرفه ای کلاسنت از ایجاد گوشت اضافه جلوگیری کنید!

 

وقتی سوختگی پیش می آید دیگر نمی توان نسبت به آن بی اعتنا بود. باید یادگرفت چه طور صدمات آن را کم یا متوقف کرد و میزان صدمه ها را برای سلول های پوست و بافت ها کم کرد. یکی از بهترین راه ها استفاده از کرم سوختگی است تا درد را کم و فرایند ترمیم را تسریع کند. یک کرم فعال و بی نظیر مثل کرم سوختگی “کلاسنت“.

ماده موثره فعال، در کرم سوختگی و درمان جای زخم کلاسنت، یک درصد عصاره سنتلا آسیاتیکا معادل 4/0 درصد آساتیکوزید است که با فعالتر کردن ساخت کلاژن به تسریع فرایند بازسازی پوست بسیارکمک می‌کند.
خصوصیات سنتلا آسیاتیکا از قدیم در نواحی بومی شناخته شده بود و کرم کلاسنت اولین و تنها محصول دارای ماده سنتلا آسیاتیکا در ایران برای ترمیم سریع و درمان جای زخم و درمان سوختگی می‌باشد.

 

کرم سوختگی کلاسنت، حاوی یک درصد سنتلا آسیاتیکا (حاوی۴۰۰ میلی‌گرم آسیا تیکوزید در یک گرم)، اسانس ژرانیوم، اوسرین

شکل کرم کلاسنت:     

کرم ۳۰ گرمی %۱ عصاره سنتلا آسیاتیکا با نام تجاری کلاسنت (جهت مصرف موضعی)

 

 

 

قطره نعناع الیس :

یکی از مهم ترین ارگان های بدن که با سلامت بدن در ارتباط کامل است دستگاه گوارش است. پس شاید بهتر باشد با استفاده از قطره نعناع الیس از دستگاه گوارش خود مراقبت کنید. قطره نعناع الیس ضد نفخ و ضد درد است و درمانی است برای حل مشکل کسانی که از سوء هاضمه رنج می برند.

 

 

 

 

 

قطره اسطوخودوس الیس:

خواب یکی از ضروری ترین نیازهای انسان برای به دست آوردن نیروی جدید و شروع دوباره ی یک روز کاری است، که البته در صورت کم بودن خواب، اختلال های زیادی در بدن ایجاد می شود. پس اگر دچار کم خوابی هستید یا اضطراب دارید و یا حتی زود انزالی ناشی از استرس، با خیال آسوده  از قطره اسطوخودوس الیس استفاده کنید و با تمام بی خوابی ها و مشکلات خود خداحافظی کنید.

 

 

 

 

 

کرم ضد درد رادیان:

هیچ چیز به اندازه داشتن یک کرم ضد درد مهم نیست. چون هرگز مشخص نمی شود که شما کی؟ و کجا؟ درد را تجربه می کنید. با داشتن کرم ضد درد رادیان دردهای عضلانی و آرتروز با شما خداحافظی می کنند. با مصرف این کرم درد های روماتیسمی درمان می شوند و یا می توانید با آن درد پیچ خوردگی و رگ به رگ شدن را کاملا از بین ببرید.