ورزش تی آر ایکس TRX یه ورزش تمرینی بسیار عالی برای پرورش تک تک اعضای بدن است.  مطمعنا با ورزش تی آر ایکس می توانید به راحتی و آسانی به خواسته های خود در زمینه تناسب اندام، افزایش استقامت و قدرت بدن، جامع عمل بپوشانید.یکی از مزایای کلیدی ورزش تی آر ایکس TRX این است که شما قادر به انجام تعداد زیادی از تمرینات را با یک ابزار ورزشی ساده هستید. با توجه به این که شما بدون محدودیت می توانید موقعیت بدن خود را برای اضافه کردن یا کاهش مقاومت تنظیم کنید. ورزش تی آر ایکس TRX تنها از چند بند کششی و قلاب تشکیل شده که قابل حمل است و عملکرد و قابلیت بیشتری نسبت به وسائل ورزشی بزرگ که بسیار هزینه بردار هم است دارد. این تمرین برای تمامی افراد با سطح آمادگی جسمانی متفاوت، امن و موثر است.

تی آر ایکس TRX چگونه عمل می کند؟

مرکز گرانش در بدن انسان درست در بالای کفل ها و در طول محور مرکزی بدن قرار دارد. مرکز گرانش با هر حرکت بدن شما تغییر می کند. با این حال، زمانی که فعالیت های منظم معمول را انجام می دهید، در محدوده بدن قرار می گیرد و در حال حرکت، بدن مرکز جاذبه را با عضلات کنترل می کند. به این معنا که با استفاده از وزن بدن می توان برای ایجاد قدرت، تعادل، هماهنگی، انعطاف پذیری و استقامت برای قسمت های مختلف بدن استفاده کرد. هسته بدن (مرکز گرانش بدن نسبت به جذبه زمین) شما است که بدن شما را با ثبات، متعادل و انعطاف پذیر می کند. همه کارهایی که در روز انجام می دهید به این هسته مرتبط است، زمانی که خم می شوید تا مداد خود را از روی زمین بردارید و یا در حال بلند کردن چیزی هستید، مرکز گرانش بدن شما به نسبت جاذبه زمین به تغییر کند و این مورد باعث می شود که تا هسته بدن شما برای در امتداد قرار گرفتن با جاذبه زمین از اعضای بدن شما به مانند دست ها و پاها و تمامی قسمت ها کمک بگیرد که این خود مایه به چالش کشیدن تمامی اعضای بدن است. این مورد دلیلی برای افزایش قدرت، استقامت و انعطاف پذیری می شود. یکی دیگر از مزایای تی آر ایکس TRX کاهش وزن و چربی سوزی بالا آن است. همانطور که در بالا ذکر شد، هسته مرکزی بدن برای قرار گرفتن در امتداد جاذبه زمین، بخش هایی از بدن را به فشار و بخش هایی دیگر را به کشش وا می دارد که این خود مایه چربی سوزی بالا در بدن می شود. تی آر ایکس TRX مایه عضله سازی در جهت فیتنس می شود و یک ورزش عالی برای موارد قلبی و عروقی است

چرا باید از تی آر ایکس TRX استفاده کنیم؟

ورزش تی آر ایکس TRX  به عنوان یک ورزش معلق شناخته می شود که با استفاده از حرکات دینامیکی، قسمت های مختلف بدن را در موقعیت های متفاوتی قرار می دهد. مطمعنا تمرینات بدون به چالش کشیدن بخش هایی از بدن از جمله: کمر، شانه، سینه و باسن، کامل نیست، به همین دلیل است که می گوییم تی آر ایکس TRX یک تمرین کامل بدن را ارائه می کند. علاوه بر این طیف وسیعی از حرکات مناسب abs (عضلات شکم و پهلو) را نیز مورد چالش قرار می دهد. بر این اساس این ورزش اجازه می دهد بدن خود را در زاویه های بی شماری تنظیم کنید تا بتوانید هر تمرین را به طور کاملی انجام دهید، همچنین به شما فرصت می دهد تمریناتی را نسبت به سطح بدنی خود طراحی کنید. شما می توانید در کنار فعالیت های ورزشی حرفه ای خود به مانند: دویدن، گلف، شنا، فوتبال یا اسکلی از تی آر ایکس TRX به عنوان یک مکمل ورزشی عالی استفاده کنید، در واقع شما را قادر می سازد تا از تمرینات ورزشی چندگانه ای برخوردار شده و تنها بر روی یک عضله تمرکز نکنید، بلکه مجموعه از عضلات را به چالش بکشید. ورزش تی آر ایکس TRX یک ورزش معلق یکپارچه است که به دلیل داشتن ابزار های ساده (بند) و دسترسی راحت در هر مکان، به محبوبیت زیادی در نزد مردم رسیده است. طراحی جمع و جور و وزن سبک TRX اجازه می دهد تا شما آن را تنظیم کنید و از آن هر جا که بخواهید استفاده کنید. می توانید از آن در هر جای خانه، محل کار و حتی فضای باز در طبیعت نیز به راحتی استفاده کرد.

 

پکیج حرفه ای تی آر ایکس چیست؟

پکیج های حرفه ای تی آر ایکس TRX مخصوص بانوان و آقایان بی شک یکی از بهترین و جامع ترین محصولات ویژه در راستای تناسب اندام است. اگر شما به دنبال یک راه جدید برای پرورش ماهیچه های خود هستید یا مایل به داشتن یک برنامه آموزشی متنوع از تمرین های ورزشی گوناگون هستید، حتما پکیج حرفه ای تی آر ایکس TRX را بررسی کنید. شما احتمالا بندهایی با نوار های سیاه و زرد را در همه جا دیده اید، بله این همان تی آر ایکس  TRX است. از اصول آموزش این ورزش معلق (استفاده از وزن بدن) استفاده کنید تا به معنای واقعی ورزشی جدید و همه جانبه برای تمام قسمت های بدن را تجربه کنید.

پکیج حرفه ای تی آر ایکس TRX مخصوص بانوان شامل:

1- تی آر ایکس TRX Pro System 2017 (تسمه، قلاب و متعلقات)

2- ایکس مانت (قطعه کوچک، محکم و با دوام از جنس فولاد است که جهت استفاده راحت برای نصب بر روی دیوار و سقف به عنوان تکیه گاه برای دستیابی به طیف وسیعی از تمرینات تی آر ایکس TRX ، طراحی شده است)

3- کتاب جامع تمرین های تی آر ایکس TRX

4- تاپ ورزشی زنانه تی آر ایکس TRX

پکیج حرفه ای تی آر ایکس TRX مخصوص آقایان شامل:

1- تی آر ایکس TRX Pro System 2017 (تسمه، قلاب و متعلقات)

2- ایکس مانت (قطعه کوچک، محکم و با دوام از جنس فولاد است که جهت استفاده راحت برای نصب بر روی دیوار و سقف به عنوان تکیه گاه برای دستیابی به طیف وسیعی از تمرینات تی آر ایکس TRX ، طراحی شده است)

3- کتاب جامع تمرین های تی آر ایکس TRX

4- تاپ ورزشی زنانه تی آر ایکس TRX

در این راستا پیلتن شاپ به عنوان یکی از نخستین فروشگاه های اینترنتی در زمینه لوازم ورزشی و ماساژ، بهترین و با کیفیت ترین برند ها در زمینه ورزش تی آر ایکس TRX را در اختیار شما قرار داده است و می توانید با مراجعه به سایت piltanshop.com با مشخصات و قیمت تی آر ایکس TRX آشنا شده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید، و یا در جهت بررسی و راهنمایی های بیشتر می توانید با کارشناسان مجرب ما از طریق شماره تماس: 86081348-021 و یا تلگرام فروش @sales_piltanshop تماس حاصل فرمایید.