مدیریت هزینه برای لیزر موهای زائد

لیزر کردن موهای زائد نواحی مختلف بدن هزینه های متفاوتی دارد. اگرمی خواهید با این روش از شر موهای زائد بدنتان خلاص شوید باید به کلینیک های ویژه لیزر مو مراجعه کنید. هزینه این عمل بسته به زمان و تعداد شات های این دستگاه ها می باشد. جنس و ضخامت مو نیز در این زمینه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می تواند تعیین کننده تعداد جلسات لیزر باشد.

از جمله علل تاثیرگذار بر قیمت لیزر موهای زائد  بخش مورد نظر از بدن افرادی است که  قصد لیزرکردن دارند به عنوان مثال حذف مو از زیر بغل و چانه نسبت به موهای ناحیه کمر و پاها هزینه کمتری دربرخواهد داشت. به صورت کلی لیزر قسمت های وسیع تر بدن وقت و زمان بیشتری میطلبند و در نتیجه علاقه مندان هزینه بیشتری نیز باید بپردازند. بهتر است بدانید هزینه جلسات لیزر موهای زائد صورت، بیکینی، پاها بسته به عوامل  متعددی متفاوت هستند.

مدیریت هزینه برای لیزر موهای زائد

زمان را از یاد نبرید

از جمله عوامل پراهمیت در هزینه لیزر موهای زائد، وقتی است که پزشک برای عمل لیزر شما میگذارد. مثلا هزینه هز 30 دقیقه لیزر ،کمتر از هزینه ۶۰ دقیقه لیزر می باشد. مدت زمان لیزر هم بسته به خصوصیات موی افراد مختلف متغیر است. به همین دلیل مدت زمان لیزر برای مو با ضخامت بیشتر نسبت به موهای نازک کمتر است.

تعداد جلساتی که برای مراجعین به مطب جهت لیزر موهای زائد تناسلی تعیین میگردد هم می تواند هزینه انها را افزایش یا کاهش دهد. تعداد دفعات استفاده از لیزر،هم بسته به وسعت بخش مورد نظر بدن و جنس مو بستگی دارد. مثلا کسانی که موهای نازکی دارند ممکن است به چهار جلسه نیاز داشته باشند و افرادی که موی ضخیمی دارند به جلسات بیشتری نیاز دارند. پس این موهای شما هستند که قیمت نهایی را تعیین میکند.  البته ناگفته نماند برخی از کلینیک ها زیبایی به مشتریانی که جلسات لیزر بیشتری نیاز دارند تخفیفات ویژه ای قائل خواهند شد.

مدیریت هزینه برای لیزر موهای زائد

برخی از مناطق نیز در تعیین نرخ لیزر موهای زائد، متفاوتند. اگر تمایل دارید هزینه کمتری بپردازید باید به مناطقی سفر کنید که هزینه کمتری از شما دریافت میکنند.

وسعت بخشی مورد نظر برای لیزر هم بر قیمت لیزر موهای زائد تاثیرگذار است. به عنوان مثال مناطق کوچکتر مانند صورت ، زیر بغل و چانه قیمت کمتری نسبت به قسمت های بزرگتر بدن دارند. به طور کلی اگر قصد لیزر موهای زائد دارید برای هر قسمت از بدن باید در این کلینیک ها مراجعه کرده و وقت و هزینه صرف کنید. یکی دیگر از راههای موثر برای کاهش هزینه های لیزر پرداخت کل تعداد جلسات در جلسه اول است چون اینکار باعث تخفیف گرفتن از این مراکز خواهد شد و قیمت لیزر موهای زائد برای شما را کاهش میدهد.

بخاطر نوع عمل لیزر موهای زائد و به دلیل ضروری نبودن آن هیچ یک از شرکت های بیمه  لیزر موهای زائد را تحت پوشش قرار نمی دهند. به همین دلیل، این کار علاقه مندان زیادی نداردو به طور کلی لیزر موهای زائد  از دید برخی افراد یک نوع ولخرجی به شمار می رود چون قیمت لیزر موهای زائد زیاد است.

در هر صورت اگر روش انتخابی شما برای برداشتن موهای زائدتان، لیزر است، بهتر است قبل از آن به همه عوامل تاثیرگذار در این رابطه دقت کنید و از این طریق هزینه های لیزر موهای زائد خود را مدیریت کنید.


در این باره بیشتر بخوانید:نکاتی حول و حوش لیزر موهای زائد


هرگونه کپی برداری با ذکر نام دکتر سلام و لینک دهی مستقیم مجاز است.