دانستنی های لیزر موهای زائد مردانه از زبان دکتر اکبری

لیزر موهای زائد مردانه

مردان هم از علاقه مندان به لیزر موهای زائد بدن هستند. با توجه به پرمویی اکثر مردان و وسعت موهای زائد در نواحی مختلف بدن آقایان، لیزر بهترین انتخاب برای رفع دائمی موهای بدن آن ها به شمار می رود. پوست ضخیم و تیره مردان با کمک لیزر تبدیل به پوستی نرم تر و روشن تر خواهد شد. دکتر اکبری اطلاعات تکمیلی در مورد رفع موهای زائد بدن آقایان در اختیارتان می گذارد. با این مطلب از دکتر سلام همراه باشید.

به طور طبیعی مو رور بدن مردان وجود دارد و به همین دلیل رفع موهای زائد برای آن ها اهمیت زیادی ندارد ولی اگر مردی  علاقه به حذف دائمی موهای بدن خود دارد به روش لیزر موهای زائد روی می آورد.

دکتر اکبری بیان کرد: لیزر موهای بدن در آقایان فرقی با لیزر موهای زائد بانوان نمی کند. تنها فرق آن در تعداد جلسات لیزردرمانی می باشد که برای آقایان با توجه به تراکم موهای بدنشان آن ها باید تعداد جلسات بیشتری به کلینیک های مربوطه مراجعه کنند.

لیزر موهای زائد مردانه

در قدیم الایام مو برای مردان نشانی از ابهت و جلال بوده ولی در دنیای امروز مردان علاقه بیشتری به از بین بردن موهای زائد خود نشان میدهند، در کشورهای خارجی هم علاقه قابل توجهی برای رفع موهای زائد در آقایان مشاهده می شود، در کشورمان نیز بیست درصد آقایان برای رفع موهای زائد خود از لیزر درمانی کمک میگیرند.

برای ریشه کن کردن موهای ناحیه گردن، سطح کمر ، نواحی شانه و پاها لیزر موهای زائد بهترین انتخاب است.

آقایان نسبت به خانم ها پوست و مویی با ضخامت بیشتر دارند. بنابراین اثرگذاری لیزردرمانی روی این افراد به وضوح قابل مشاهده است. برخی مواقع جلسات لیزر موهای زائد در مردان کمتر از زنان به طول می انجامد.

لیزر موهای زائد مردانه

مردان ایرانی برای لیزر موهای نواحی مختلف گردن و همچنین اطراف گوششان به ای کلینیک ها مراجعه می کنند. غالبا مردان ورزشکار در رشته های وزنه برداری،کشتی، یا شنا و بدنسازی علاقه مند به لیزر کل بدن، از جمله کمر و سینه هستند.

لیزردرمانی برای ریشه کن کردن دائمی و از بین بردن موهای بدن مردان استفاده می شود.

لیزر موهای زائد مردانه

در ادامه دکتر اکبری افزود: نحوه  لیزر کردن موهای بدن مردان با زنان متفاوت نیست ولی به دلیل ضخامت بیشتر و پوست تیره تر، موارد احتیاط بیشتری باید مد نظر گرفته شود. بهتر است بدانید مو و پوست تیره و ضخیم با لیزر زیباتر و جوانتر خواهد شد. به این خاطر در جلسات اولیه باید از شات های متناسب با نوع پوست و موی مردان استفاده شود به گونه ای که پوست دچار آسیب نشود. در زمینه مراقبت های بعد از لیزر، مردان نباید نگران باشند چون پوستی قوی تر از پوست زنان دارند، اما بهتر است مردان پس از انجام لیزر زیر نور آفتاب قرار نگیرند همچنین قبل از انجام لیزر نیز حمام آفتاب نگیرند و از برنزه کردن پوستشان پرهیز کنند.