لیفت صورت با نخ این فرصت را در اختیار افراد قرار می دهد تا بدون انجام جراحی سنگین ، بی هوشی ، بستری شدن در بیمارستان و زمان نقاهت طولانی به 10 سال قبل بازگردند . در این روش با بی حسی موضعی در کمتر از یک ساعت و بدون اینکه در بیمارستان بستری شوید ، حداقل 10 سال جوانتر خواهید شد . فقط در یک جلسه پوست صورت را بکشید و با ماندگاری و دوام بالا از لیفت با نخ لذت ببرید .

لیفت با نخ,لیفت صورت با نخ,لیفت با نخ مزایا و معایب

لیفت با نخ امکان بهبود فوری را فراهم می کند و به بیمار این امکان را می‌دهد که در عرض 2 روز به فعالیت‌های طبیعی خود بازگردد و پس از 2 هفته بافت‌های نرم بهبود یافته و درنتیجه هیچ نشانه‌ای از انجام این روش پدیدار نخواهد شد . نخ‌ها از طریق یک سوراخ بسیار کوچک در منطقه فوقانی صورت قرار داده می‌شود. این نخ‌ها از پلی پروپیلن ساخته شده ، موادی زیست سازگار با بدن انسان که برای سال‌های زیاد در جراحی قلب و عروق استفاده می‌شود .

نتایج حاصل از انجام لیفت صورت با نخ نشان می دهد ، خستگی صورت برطرف شده و برای سال‌های متمادی به فرد ظاهری جوان‌تر و بسیار طبیعی می‌دهد . این عمل فقط طی یک جلسه انجام شده و نیاز به تداوم عمل وجود ندارد .

لیفت با نخ,لیفت صورت با نخ,لیفت با نخ مزایا و معایب

لیفت سیلوئت ( نخ های لیفت سیلوئت ) چیست ؟

لیفت با سیلوئت ، تکنیکی است که با استفاده از نخ‌های سیلوئت ، پوست کشیده می‌شود . این روش با حداقل تهاجم برای کشیدن پوست و برگرداندن بافت‌های شل شده قسمت میانی صورت به حالت اولیه استفاده می‌شود. نخ‌های سیلوئت با داشتن مخروط‌ های قابل جذب خود، کشش بسیار خوبی را روی پوست ایجاد می‌کنند . اصول این درمان بسیار ساده و برمبنای جاگذاری نخ‌های جذب شونده زیر پوست می باشد . این نخ‌ها به‌تدریج زیر پوست تحلیل می‌روند اما در این اثنا، ساخت‌وساز کلاژن، فیبروبلاست و رگ‌سازی را در پیرامون خود با شدت زیادی تحریک می‌کنند .

چه نواحی برای لیفت با نخ مورد استفاده قرار می گیرند ؟

پیشانی ، بینی، گونه‌ها، خطوط خنده، خط اخم، دورچشم‌ها، چین‌های ریز، چین‌های عمودی و افقی پیشانی، لیفت پیشانی، بالا و پایین بردن انتهای ابرو، افتادگی ابروها، افتادگی اعضا‌، پلک پایین، کیسه‌های زیر چشم .

لیفت با نخ,لیفت صورت با نخ,لیفت با نخ مزایا و معایب

مزایای استفاده از لیفت صورت با نخ

 • هیچ آمادگی خاصی نیاز ندارد
 • تاثیر آنی
 • نتایج محسوس
 • بدون اثر جراحت
 • نخ ها جذب می شوند
 • امکان انجام مجدد
 • 25 سال به بالا می توانند این عمل را انجام دهند .

چه کسانی نمی توانند عمل لیفت با نخ را انجام دهند ؟

 • افراد باردار یا شیرده
 • زخم های باز
 • اختلال انعقاد
 • کسانی که در حال استفاده از داروهای ضد انعقاد هستند
 • افراد با سن کمتر از 25 سال .

لیفت با نخ,لیفت صورت با نخ,لیفت با نخ مزایا و معایب

مراقبت های پس از درمان

در صورت التهاب می‌توانید از کیسه یخ یا حوله سرد استفاده کنید (20 دقیقه روی موضع قرار دهید و 20 دقیقه صبر کنید و سپس دوباره تکرار کنید)
بهتر است بیمار حداقل تا سه شب اول سر خود را به اندازه 30 درجه بالا نگه دارد.
تا 3 هفته از فشار مستقیم روی صورت و نواحی که درمان شده، اجتناب شود و بیمار روی صورت نخوابد.
تا 3 هفته تا آنجا که ممکن است حرکات صورت به حداقل برسد. از لبخندهای وسیع و کلا‌ حرکاتی که باعث تغییر شکل وسیع صورت می‌‌شوند مانند خمیازه عمیق خودداری شود.

زمان بهبود بعد از لیفت

بعد از 24 ساعت پس از عمل لیفت صورت با نخ می توانید به فعالیت های عادی و روزمره خود بازگردید .

تا 7 روز از غذاهای نرم استفاده شود .

برای کنترل درد از قرص استامینوفن استفاده کنید . از بروفن به دلیل احتمال ایجاد کبودی استفاده نکنید .

در 24 ساعت اول مراقبت بیشتری نیاز است و سر در بالاتنه قرار گیرد تا از ایجاد ورم جلوگیری شده و بهترین نتیجه حاصل شود .

 

منبع: لیفت با نخ