دكتر حسین احمدی، با درجه دكترای عمومی از دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردید. دوران سربازی خویش را در استان مركزی گذراند و در این استان به عنوان پزشك نمونه انتخاب گردید. ایشان بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی دریافت نمود.

جوانسازی پوست با هایفوتراپی در کلینیک یکتا

یکی از مدرن ترین و جدیدترین روش های مورد استفاده در جوان سازی پوست، هایفوتراپی است. در این روش از امواج اولتراسوند (مشابه دستگاه سونوگرافی) جهت گرم کردن لایه های عمقی پوست و کم کردن چین و چروک صورت، خط خنده، غبغب و لیفت گردن، ابرو ها و صورت استفاده می شود .نتیجه درمان پس از دو تا سه هفته قابل مشاهده است ولی اثر ماندگار درمان پس از دو تا شش ماه حاصل می شود و معمولا تا دون سال پایدار است. بسته به شدت چین و چروک و افتادگی پوست میتوان درمان را در فواصل شش ماه تا یک سال تکرار کرد.

مزایای هایفوتراپی

– عدم آسیب رسانی به سطح پوست و پیشگیری از عوارضی همچون سوختگی و ایجاد لک

– بالاتر بودن میزان لیفت و کشیدگی پوست به دلیل دسترسی به لایه های زیرین

– نداشتن درد و خونریزی هنگام عمل

– در صورت نیاز به تکرار مجدد حداقل با فاصله شش ماه تا یک سال انجام شود.

– نداشتن دوران نقاهت یا مراقبت خاص

– ماندگاری نسبتا بالا

آشنایی با مرکز زیبایی یکتا

کلینیک زیبایی یکتا با سالها تجربه در زمینه های پوست، مو و زیبایی فعالیت می کند. کلینیک یکتا مجهز به دستگاه های پیشرفته همراه با پزشکان با تجربه ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به پوست، مو، لیزر، کاشت مو و لاغری این کلینیک زیر نظر پزشکان و متخصصین محترم و همگام با جدیدترین متدها و روش های دانش پزشکی زیبایی، آمیخته با دقت و ظرافت ارائه می شود.

تخصص و خدمات دکتر حسین احمدی

تزریق چربی ( گونه، خط خنده، پشت دست، زیر چشم …) تزریق ژل ، تزریق بوتاکس دیسپورت انگلیس جوانسازی، prp، برداشت خال، لیزر کک و مک، لیزر موهای زائد الکساندریت Apogee plus، دایود soprano ice

کم عارضه ترین روش برای برجسته سازی لب ها

در یک جمله می توان گفت تزریق ژل استاندارد که ماندگاری طولانی نداشته باشد،بی خطرترین و ایده آل ترین روش برای برجسته کردن لب هاست. روش های مختلفی برای برجسته سازی لب ها وجود دارد که متداول ترین آن تزریق ژل یا پروتز است. اما اصولا چیزی که برای مدت طولانی در بدن باقی بماند، خطرناک است، بنابراین تزریق ژل استاندارد با ماندگاری چند ماهه گزینه ی مناسبی است.

تزریق ژل های *هیالورونیک اسید* که ماندگاری نه ماه تا یک سال دارند و بعد جذب بدن می شوند، بهترین گزینه برای حجیم کردن لب ها هستند. روش های زیادی برای از بین بردن چین و چروک وجود دارد، تزریق ژل هم یکی از راه های است که برخی از افراد سراغ آن  می روند. با تزریق ژل، بلافاصله حجم از دست رفته به پوست بازمی گردد و چین هایی مانند خطوط لبخند و چین هایی که از کناره های تحتانی بینی در دو طرف شروع شده وتا گوشه های دهان ادامه پیدا می کنند، از بین می رود.

از ژل ها برای پرکردن خط خنده، رفع لاغری دست و صورت، گودی زیر چشم ها، گاها چین های عمیق در اطراف چشم افزایش حجم لب، گونه، چانه و … می شود استفاده کردو این ترکیبات حتی برای پر کردن فرورفتگی های ضایعاتی چون سالک و … و نیز تغییرات محدود در حالت بینی کاربرد دارند.

کلینیک یکتا مجهز به دستگاه های پیشرفته همراه با پزشکان با تجربه ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به پوست، مو، لیزر، کاشت مو و لاغری

همیشه همراه شما خواهیم بود ….

آدرس کلینیک: تهران،خیابان پیروزى ابتداى پرستار پلاک ۴۲۷ طبقه ۵

آدرس مطب: خیابان میرداماد، تقاطع شریعتی، پلاک ۲، واحد 11

تلفن تماس: ۷۷۷۵۰۰۲۳-۰۲۱

کاربرد بوتاکس برای زیبا‌یی‌

– پیشگیری از چروک بعد از ۲۰ سالگی و درمان چروک در سنین بالاتر

– درمان خطوط ناحیه پیشانی

– بوتاکس ابرو برای هم پیشگیری و هم درمان خط اخم

– هم پیشگیری و هم درمان خطوط دور چشم با بوتاکس زیر چشم

– درمان سیاهی اطراف چشم

– برای بالا بردن ابرو (لیفت ابرو – بدون جراحی) (در صورت تمایل بیمار می توان ابروی او را بالاتر برد)

– برای درمان تعریق زیاد زیر بغل و کف دست بکار می رود. در روش درمان عرق کردن زیر بغل با تزریق بوتاکس سیگنال‌های عصبی که از غدد تعریقی ارسال می‌شوند مسدود می‌شوند.

– بوتاکس لبخند لثه ای: لبخند لثه‌ای با تزریق بوتاکس به راحتی اصلاح شده و فعالیت عضلاتی که لب را بالا می‌برند کاهش می‌یابد.

– بوتاکس چانه یکی از روش‌های فوق‌العاده متعادل ساختن صورت به شمار می‌آید.روش تزریق بوتاکس چانه یا ماهیچه منتالیس حالت چانه قلوه سنگی را از بین می‌برد یا اثرات ناشی از فرایند پیری را کاهش می‌دهد.

اثرات بوتاکس تا چه مدت باقی می مانند؟

اثرات اولیه ی بوتاکس معمولا ۳ تا ۴ ماه باقی می مانند ولی در هر مورد ممکن است این زمان متفاوت باشد. یک جلسه ی ارزیابی پس از دو هفته می تواند مفید باشد. طی این جلسه اثرات درمان چروک صورت را بررسی کرده و اگر ناحیه ای نیاز به تزریق دوباره بوتاکس داشته باشد آن را انجام می دهند. اثرات بوتاکس ممکن است تا ۶ ماه باقی بمانند که در صورت استفاده طولانی مدت از این ماده، اثر آن نیز طولانی تر خواهد شد.

لیزر موهای زائد

لیزر عبارت است از یک سری پرتو نوری که با یک طول موج در یک راستا حرکت می کنند و با ایجاد انرژی گرمایی جهت از بین بردن موهای زائد ( بدون آسیب رسانی و سوختگی در سطح پوست ) فقط بر روی ساختار مو برای حذف موها اثر می‌گذارد این طول موج بنا بر تیپ پوستی (رنگ پوست و رنگدانه مو ) در دستگاه لیزر تعریف شده است.

لیزر موهای زائد پیشرفته در کلینیک یکتا

– لیزر موهای زائد (آخرین مدل دستگاه لیزر الکس آمریکایی)

– بالاترین درصد رضایتمندی

– کمترین جلسات (کوتاهترین زمان)

– مناسب ترین لیزر برای تیپ پوستی ایرانی