53a5a465d2267

این عکس باورنکردنی ،کرم کدویی به طول دو ونیم متر است که توسط یک خانم چینی دفع شده است، این کرم کدوبه راحتی درون شکم یک زن چینی رشدکرده بود که با کمک پزشکان موفق به رهایی از آن شد

یک زن چینی از اینکه شنید یک کرم کدوی 2 متر و نیمی درون شکمش وجود دارد، به شدت وحشتزده شد.

به گزارش مجله پزشکی دکتر سلام به نقل از سایت های «دیلی میل» و «میرر»، این زن چینی که گفته می شود نامش خانم لی است، ظاهرا موقعی که به جنوب شرقی آسیا سفر کرده، گوشت نپخته خورده و از این طریق، کرم وارد بدنش شده است. هم اکنون این کرم از بدن او درآمده اما خودش می گوید، هنوز فکر کردن به آن، حالش را بد می کند.
او که سی و چند ساله است و در چین زندگی می کند، بعد از اینکه حس کرد حالش بد است و مایع غیرعادی را در مدفوعش دید، به دکتر مراجعه کرد و معلوم شد دچار عفونتی شده که کرم کدو باعث آن است.

خودش معتقد است با خوردن گوشت خام در تعطبلات، دچار این مشکل شده. در هر حال، پزشکان با داروهای سنتی چینی او را درمان کردند و خانم لی توانست کرم را دفع کند و حالا دوره بهبود را پشت سر می گذارد و حالش خوب است.
علایم این بیماری شامل شکم درد، استفراغ، اسهال، کم کردن وزن و سوءتغذیه است؛ با این حال، ممکن است بعضی ها علامتی نداشته باشند تا اینکه قطعه هایی از کرم را در مدفوع خود ببینند. کرم کدو را می توان به راحتی با قرص درمان کرد.