پرسش : سلام من ۳۰ سال سن دارم ایا افزایش قد برای من وجود دارد ؟حتی ۱%هم اگر امیدی باشه تلاش خواهم کرد لذا لازم به ذکر است درجه چشم من مرتب در حال افزایش است و قد من هنگام تولد ۸۰س بوده ولی اکنون ۱۵۷ س است. من از قرصهای calcicare برای افزایش قد استفاده می کنم و پزشک داروخانه معرفی کردن ایا تاثیری داره؟ البته نزد خداوند هیچ چیز غیر ممکن نیست منم میخوام تلاشم را بکنم ممنونم

قدبلند شدن با قرص های افزایش قد در سن 30 سالگی

 

پاسخ: سلام، دوست گرامی در ابتدا باید بگم سن رشد شما چند ساله که گذشته و صفحات رشد استخوان های شما که حالتی نرم تر از استخوان داشتند استخوانی شده اند و دیگر نمی تواند باعث رشد طولی استخوان های شما شود. به اعتقاد من خداوند هیچ چیز را بی حکمت نیافریده و قد شما هم مناسب است پس به بسیاری از نعمت هایی که خداوند به شما داده از جمله سلامتی که مهم ترین مسئله زندگی است فکر کرده و خدا را شکر کنید.

هر قرصی دارای عوارضی است. پس در صورتی که مجبور نیستید از قرص های شیمیایی یا به ظاهر گیاهی استفاده نکنید. با تمامی این اوصاف بنده فکر نمی کنم قد شما رشدی پیدا کند و پیشنهادم این است به این مسئله که فقط برای شما مهم به نظر می آید فکر نکنید. موفق باشید.