قرص ادیوس را چگونه استفاده کنیم؟

 

اگر قصد لاغری و کاهش وزن دارید می توانید از قرص ادیوس استفاده کنید. این دارو می تواند چربی های اضافی بدنتان را ازبین ببرد. ولی هر دارویی عوارض جانبی مخصوص به خود را دارد. در ادامه با مضرات و عوارض جانبی و نحوه مصرف قرص ادیوس آشنا خواهید شد.

قرص ادیوس چیست؟ آیا واقعا در کاهش وزن موثر است؟ میزان موفقیت قرص های آدیوس، تنها ۶۵٪ است یعنی تنها ۶۵ نفر از ۱۰۰ مصرف کننده، اثرات جانبی آدیوس را تجربه نکرده اند. این بسیار بد است، شما باید به دنبال قرص های کاهش وزن، با میزان موفقیت بالاترباشید، زیرا عوارض این قرص آدیوس، از مزایای آن بیشتر است.
نبض ما- در این مطلب می خواهیم اطلاعات بیشتری درباره قرص ادیوس به شما بدهیم تا با آگاهی کامل درباره مصرف این قرص تصمیم بگیرید. قرص ادیوس یک محصول کاهش وزن گیاهی است که مدعی است یکی از موثرترین محصولات کاهش وزن در بازار امروزاست.

می توان گفت که تمرکز قرص ادیوس ، بیشتر بر از دست دادن چربی است. با این حال اثربخشی قرص های ادیوس که در قالب قرص های رژیم غذایی عرضه شده و به عنوان کمک کننده طبیعی لاغری شناخته می شود، کمی بعید به نظر می رسد.

تصویر کاهش وزن

به عبارت دیگر لازم است فرد در کنار مصرف این قرص، یک برنامه کاهش وزن، از لحاظ رژیم غذایی و ورزش کم کالری سالم را دنبال کند. بنابراین، در قرص های ادیوس ، به دنبال معجزه نباشید، این روش همانند روش های دیگر کاهش وزن، به تنهایی پاسخگو نیست.

موضوع مهمی که فرد در رابطه با مصرف قرص ادیوس باید در نظر بگیرد، این است که این محصول اساسا دارای اثر دهی بسیار قوی نیست. این بدان معنا است که در مصرف قرص ادیوس باید تمام نکات لازم در نظر گرفته شود.

علاوه بر این ، مصرف این قرص می تواند سبب بروز علائمی مانند اسهال شود که همین موضوع می تواند بسیار خطرناک باشد. خطرات آن هم شامل کمبود آب بدن، ضعف و احساس تخلیه زیاد است. به همین منظور با در نظر گرفتن تمام شرایط و عوارض احتمالی، بهتر است گزینه های بهتری برای کاهش وزن در نظر گرفته شود.

قرص ادیوس را چگونه استفاده کنیم؟

طریقه مصرف قرص ادیوس

– نوشیدن آب زیاد همراه با مصرف قرص ادیوس

– مصرف این قرص ، بهتر است همراه با محصولات لبنی مانند ماست کم چرب باشد.

– مصرف موز، برای جبران کمبود چربی

– همراه با مصرف این قرص، بهتر است فعالیت بدنی هم داشته باشید. همچنین می توانید وعده های غذایی کم حجم مصرف کنید.

به خاطر داشته باشید استفاده از یک رژیم غذایی کم کالری و کم حجم و همچنین ورزش و فعالیت های بدنی، اثر دهی آن را بیشتر می کند.

دستور مصرف قرص ادیوس

– در بزرگسالان (۱۶ سال و بالاتر) و سالمندان، مصرف یک قرص ۳ بار در روز و معمولا همراه با غذا مصرف شود.

– مصرف آن به عنوان بخشی از رژیم غذایی کنترل شده با کالری.

– در هنگام مصرف قرص ادیوس به دوز توصیه شده، دقت کنید. در صورت فراموش کردن مصرف دوز بالای افزوده، توصیه نمی شود.

قرص ادیوس را چگونه استفاده کنیم؟
منع موارد مصرف قرص ادیوس

حساسیت به هر یک از مواد تشکیل دهنده
زنان باردار و یا شیرده
افراد زیر ۱۶ ساله

عوارض قرص آدیوس گلد

شما به راحتی می توانید قرص های کاهش وزن را در اینترنت پیدا کنید. همچنین ممکن است متوجه شوید که برخی از این قرص های کاهش وزن ارزان تر ازبرخی دیگر است. دلیل این امر چیست،؟ آیا برخی از تولید کنندگان موفق به کشف روش موثرتری در تولید قرص های کاهش وزن ارزان تر شده اند؟

برنامه غذایی نامناسب

در حالی که این موضوع می تواند درمورد برخی از قرص های کاهش وزن درست باشد، اما تولید کنندگان دیگر ممکن است از تکنیک های کم کیفیت، و مواد تشکیل دهنده ارزان تری برای قرص های کاهش وزن خود استفاده کنند.

به همین دلیل توصیه می کنیم در هر موردی به دنبال خرید و استفاده از قرص های کاهش وزن، اثرات جانبی آن ها را نیز بررسی کنید؛ زیرا سلامت شما با ارزش تر از تحمل مشکلات پس از مصرف این نوع محصولات است.

در مورد قرص های آدیوس نیز وضع به همین صورت است. به این ترتیب، با در نظر گرفتن تمام موارد، شما می توانید فهرست عوارض جانبی قرص های آدیوس را در اختیار داشته و مشکلات و هشدارها رادر نظر بگیرید. مصرف قرص های ادیوس ممکن است عوارض جانبی ناخوشایندی داشته باشد که برخی از آن ها عبارتند از:

تحریک معده
راش
آلرژی
بی خوابی
درد پشت
تحریک پذیری
یبوست
اسهال
سردرد
معده درد

قرص ادیوس را چگونه استفاده کنیم؟

با این حال، علاوه بر عوارض جانبی رایج، در برخی موارد نیز، مصرف کنندگان در مورد عوارض جانبی شدید قرص های آدیوس شکایت می کنند، عوارضی مانند:

تداخالات نامطلوب با داروهای تجویزی                                                                                                                                                                                                                            خونریزی
حمله قلبی
کم آبی
اختلالات مفصلی
اضطراب و افسردگی
اعتیاد
افزایش ضربان قلب
فشار خون بالا

افراد مختلف، واکنش های مختلفی نسبت به مصرف قرص آدیوس دارند. برخی ممکن است از اسهال رنج ببرند، به ویژه اگر بیش از دوز توصیه شده را مصرف کنند. پزشکان توصیه می کنند که در صورت بروز عوارض جانبی شدید یا هر گونه مشکل جدی، سریعا مصرف این قرص متوقف شود.

تصویر تشخیص نارسایی قلبی

بسیاری از افرادی که قرص آدیوس را مصرف کرده اند در مورد بسیاری از عوارض جانبی مانند؛ گرفتگی معده، ضعف، تهوع و ریزش مو، شکایت داشته اند. بسیاری ازاین علائم مانند گرفتگی معده، حالت تهوع و غیره می توانند نشانه های اسهال باشند، اما ریزش مو به نظر غیرمعمول است.

ریزش مو می تواند باعث بروزهیپرتیروئیدی شود. هیپرتیروئیدیسم همچنین به عنوان تیروئید شدید شناخته شده است که درنتیجه بالا رفتن بیش ازحد هورمون تیروئید است. عنصر اصلی آدیوس، Max Fucus است که حاوی ید بوده و تیروئید را برای تولید بیشتر هورمون تیروئید تحریک می کند. این تحریک تنها زمانی خوب است که شما دچار کم کاری تیروئید باشید.

ویتامین برای ریزش مو

اما اگروضعیت تیروئید شما به صورت طبیعی است، مصرف بیش ازحد ید می تواند منجر به پرکاری تیروئید شده و همین موضوع باعث ریزش مو می شود. ریزش مو، تنها یکی از علائم هیپرتیروئیدیسم بوده و ​​علائم می تواند بسیار جدی تر باشد، از جمله ضعف عضلانی و خستگی.

انتخاب روش صحیح دررسیدن به هدف، در هر زمانی بهترین گزینه است. با وجود قرص ها و محصولات مختلف کاهش وزن، به نظر می رسد که افراد به نوعی دچار سردرگمی می شوند. اما به خاطر داشته باشید که در کلیه موارد در نظر گرفتن عوارض جانبی هر محصولی، می تواند گزینه مناسب تر را پیش روی شما قرار دهد.

نبض ما