بررسی صفر تا صد جراحی سینه در کلینیک فلورا

بررسی صفر تا صد جراحی سینه در کلینیک فلورا

امروزه جراحی سینه از جمله رایج ترین عمل های زیبایی به شمار می آید. جراحی سینه شامل انواع مختلفی است که با توجه به خواسته فرد تحت درمان می تواند برای کوچک کردن و یا در جهت بزرگ کردن سینه باشد؛ کلینیک فلورا از جمله مراکز معتبر در زمینه جراحی سینه می باشد که در ادامه به بررسی کامل این عمل در این کلینیک خواهیم پرداخت. با دکتر سلام همراه باشید.

زنانی که از اندازه و فرم سینه‌های خود ناراضی هستند، داشتن اعتماد به نفس در موقعیت‌های گوناگون و برخورد با دیگران می‌تواند بسیار مشکل باشد. بهبود ظاهر و فرم سینه‌ها با لیفت سینه و یا بزرگ کردن سینه‌ها می‌تواند تاثیر بسزایی در بازیابی اعتماد به نفس بیماران داشته باشد و موجب شود که آنها احساس خوبی نسبت به بدن خود پیدا کنند. علاوه بر این بازسازی کردن سینه‌ها، بعد از عمل جراحیماستکتومی (خارج کردن سینه) دارای مزایای بسیار ارزشمندی است. امروزه جراحی‌های زیبای سینه با متدهای زیادی هم برای زنان و هممردان انجام می‌شود که تاثیرات مثبت زیادی نه تنها بر ظاهر آن‌ها بلکه بر اعتماد به نفس آن‌ ها دارد.

نحوه عمل جراحی

عمل جراحی کوچک کردن سینه

جراحی کوچک کردن سینه در از بین بردن چربی، پوست و بافت اضافی غده‌‌های سینه و همچنین کاهش اندازه هاله سینه (آرئول) که بیش از حد بزرگ و یا گسترده به نظر می‌رسد، تمرکز دارد. این عمل جراحی زیبایی سینه به صورت سرپایی و با استفاده از یکی از این سه محل برش، انجام می‌شود:

– یک برش وارونه T شکل از آرئول به سمت پایین و در امتداد چین سینه (کریز سینه).

– یک برش که گرداگرد آرئول انجام می‌شود و سپس به سمت چین سینه امتداد می‌یابد.

– یک برش دایره‌ای که در اطراف لبه آرئول ایجاد می‌شود.

– نوع برش به آناتومی بیمار، اندازه سینه و مقدار و نوع بافتی که برداشته خواهد شد، بستگی دارد. پس از ایجاد برش، بافت اضافی سینه برداشته خواهد شد و بافت باقی‌مانده، تغییر مکان و تغییر شکل داده می‌شود، به میزانی که برای ایجاد ظاهر یک سینه جذاب و طبیعی، مورد نیاز است. مکان نوک سینه‌ها نیز تغییر داده می‌شود و اندازه هاله سینه (آرئول) در صورت لزوم کاهش می‌یابد. در نهایت، محل برش بسته می‌شود و بانداژ مخصوص بر روی آن قرار داده خواهد شد.

عمل جراحی بزرگ کردن سینه

عده ی زیادی از افراد از کوچک بودن سایز سینه خود شکایت دارند. عمل جراحی بزرگ کردن سینه روشی مناسب برای افزایش حجم سینه هاست. در این روش برای بزرگ کردن سایز سینه پزشک متخصص در پشت هر سینه یک عدد پروتز قرار می دهد. بسته به خواسته فرد سایز پروتز تعیین می شود. این عمل برای خانمی که احساس می‌کند سینه‌های او طبق انتظار و تا حد مطلوب رشد نکرده است، می‌تواند به بهبود کانتور بدن او کمک کند. با عمل بزرگ کردن سینه همچنین می‌توان سینه‌هایی را هم اندازه و همتراز نیستند، متعادل و هم تراز نمود.

بررسی صفر تا صد جراحی سینه در کلینیک فلورا

این روش حتی می‌تواند کاهش حجم سینه ناشی از کاهش وزن، زایمان و یا پیری را اصلاح کند. عمل بزرگ کردن سینه می‌تواند متناسب‌ترین اندامی را که همیشه می‌خواستید، به شما هدیه کند. بسیاری از زنانی که تحت این عمل قرار گرفته‌اند، درمی‌یابند که لباس‌ های آن‌ها بهتر متناسب با اندامشان می‌شود و آنها احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد ظاهر خود دارند.

روشی که پروتز درون سینه قرار داده می‌شود، به آناتومی بیمار و توصیه جراح بستگی دارد. برش را می‌توان زیر سینه و دقیقا” بالاتر از چین سینه (کریز)، در چال زیر بغل، و یا در اطراف هاله سینه (آرئول) ایجاد کرد. پزشک هر گونه اقدام ممکن را انجام خواهد داد تا برش در منطقه‌ای ایجاد شود که آسکار حاصل از آن، تا حد ممکن قابل مشاهده نباشد. سپس پروتز در یک پاکت ایجاد شده و یا به طور مستقیم در پشت بافت سینه و زیر عضله دیواره قفسه سینه، قرار داده می‌شود. سپس پروتز در قسمت مرکزی و زیر نوک سینه جاسازی می‌شود.

زمان لازم برای انجام این عمل حدود دو ساعت می باشد و دوران نقاهت نیز می تواند یک یا دو روز بعد از عمل طول بکشد. پس از طی این مدت فرد تحت درمان می تواند کم کم فعالیت های خود را از سر بگیرد و پس از هدود یک هفته همه چیز به حال عادی خود باز خواهد گشت. جزئیات جراحی بزرگ کردن سینه و مدت بهبود و ریکاوری آن، در طول مشاوره با پزشک مطرح می‌شود.

عمل جراحی ترمیمی

هرچند پروتز‌های سینه بدین منظور طراحی شده‌اند که تا مدت زمان بسیار طولانی دوام بیاورند اما در هر صورت بیمارانی که این عمل جراحی را انجام می‌دهند باید انتظار این را داشته باشند که زمانی در آینده لازم است که جراحی ترمیمی انجام دهند. طی جراحی ترمیمی ممکن است پروتز سینه تعویض شود و با یک پروتز با شکل یا سایز متفاوت عوض شود و یا و یا برای داشتن ظاهری جوانتر در سینه، تغییراتی در فرم سینه ایجاد شود. این جراحی ممکن است تنها یک تنظیم ساده‌ی پروتز باشد و یا جراحی پیچیده‌تری باشد که این موضوع به علت انجام جراحی بستگی دارد.