sun-screen-spf30

اگر قصد بیرون رفتن دارید حتما” بعد از شیر پاک کن وتونر ضد آفتاب بزنید بعد بقیه محصولات رو بزنید زیرا پوستتان درمعرض پیری و چین و چروک زودرس است

افزایش خطر ابتلا به سرطان پوست و همچنین نشانه هایی از پیری، مانند چین و چروک در فصل تابستان شایع می شود و تنها راهکارآن قرار نگرفتن در معرض نور خورشید و استفاده زیاد از کرم ضد آفتاب است.


بررسی ها نشان می دهند، افراد باید در 15 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید طیف گسترده ای از پوست خود را با ضد آفتاب پوشش دهند بدین معنی که در برابر هر دو UVA و اشعه UVB از پوست خود محافظت کنند.

دکتر وانگ، سخنگوی بنیاد سرطان پوست،معتقد است افرادی که در فصل تابستان ورزش می کنند هر 2 ساعت باید ضد آفتاب را تجدید کنند و هرگز بدون آن از منزل خارج نشوند در غیر این صورت بعد از گذشت ساعاتی با پوستی آسیب دیده که درمان آن بسیار سخت است به منزل باز خواهند گشت.

شاید تعجب کنید اما باید بدانید خطرات آفتاب برای پوست به قدری است که حتی با پوشش کامل پوست با کرم های ضد آفتاب نیز پوست هنوز در حال تخریب شدن است و ضد آفتاب و تجدید 2 ساعته ان تنها این آسیب و خطرات را کاهش می دهد و افراد در روزهای تابستان هر روز حتی در صورت خارج نشدن از منزل باید از آن استفاه کنند زیرا پوست مدام در حال تخریب شدن است.