یک اسپا درمانی با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه می توانیم یک اسپا درمانی با کیفیت پیدا کنیم؟ اگر به دنبال درمان های غیر جراحی برای جوانسازی دوباره پوست و بدن خود هستید در این راه تنها نیستید. افراد بی شمار دیگری هم در کنارتان هستند. با تقاضای فزاینده برای گزینه های زیبایی غیر تهاجمی در ۲۰ سال گذشته، شاهد تعداد روز افزون اسپادرمانی ها هستیم. در این مقاله از بخش پزشکی دکتر سلام به بررسی ویژگی های کلینیک اسپا درمانی می پردازیم.

اسپا درمانی

کلینیک اسپا درمانی چیست؟

یک اسپا درمانی ترکیب مرکز پزشکی زیبایی و اسپای روزانه است که خدمات پزشکی غیر تهاجمی زیبایی را تحت نظارت یک پزشک تایید شده ارائه می دهد. اگرچه اسپا درمانی ها توسط کارشناسان زیادی از ابعاد مختلف تحت نظارت قرار می گیرند (که در ایالت های مختلف متفاوت است) اما با این حال به نفعتان است که به دنبال اسپادرمانی باشید که زیر نظر جراح پلاستیک تایید شده توسط برد فعالیت می کند. جراحان پلاستیک هم در فرآیندهای جراحی و هم درمان های غیر جراحی آموزش دیده اند.

شما به بهترین مسیر هدایت می شوید تا به اهداف خود برسید و بعضی مواقع نیاز به جراحی است. در حالی که یک جراح پلاستیک ممکن است نقش نظارتی داشته باشد و بسیاری از درمان های غیر جراحی توسط یک پرستار متخصص زیبایی در اسپادرمانی انجام می شود.

جراح پلاستیک و افراد متخصص به عنوان یک تیم کار می کنند تا تکنیک ها و روش های استاندارد را پیاده سازی کنند در کنار آن نتایج را هم به خوبی بررسی کنند. با پرطرفدارتر شدن فرآیندهای غیر تهاجمی و باز شدن بیشتر و بیشتر اسپادرمانی ها از کجا بفهمیم که کدام یک از آنها برای نیازهای زیبایی و پوستی شما بهترین گزینه هستند؟

برای انتخاب با کیفیت ترین اسپا درمانی نیاز نیست که به صورت شانسی اینکار را انجام دهید. وقت بگذارید و تحقیق میدانی انجام دهید تا هم در پول خود صرفه جویی کنید، از دردسرهای بعدی جلوگیری کنید و اسپا درمانی را که مناسب شماست پیدا کنید. ما در رسیدن به این هدف به شما کمک می کنیم. در اینجا مولفه هایی که باید برای ارزیابی اسپا درمانی در نظر بگیرید را آورده ایم.

اسپا درمانی

 درمان های در دسترس در اسپا درمانی

اسپا درمانی ها روی فراهم آوردن درمان های غیر جراحی زیبایی تمرکز می کنند. بعضی از رایج ترین درمان هایی که توسط اسپادرمانی ها ارائه می شوند شامل تزریق های توکسین بوتولینوم (بوتاکس، دیسپورت، زئومین)، فیلر های درمال تزریقی، کاهش بافت چربی  غیر جراحی، زدودن موها با لیزر، میکرودرم ابریژن، لایه برداری لیزری پوست و پاک کردن تاتو می باشد.

هر اسپا درمانی متفاوت است و فرآیندهایی که ارائه می کنند بسته به اینکه کجا مراجعه کنید فرق دارد. قبل از این که به اسپا درمانی ها مراجعه کنید باید به وب سایت آنها رفته یا با آنها تماس بگیرید تا ببینید چه سرویس هایی توسط آنها ارائه می شود.

 کیفیت از کمیت بهتر است

اسپا درمانی چه درمان هایی را ارائه می دهد؟ در حالی که بعضی از اسپادرمانی های بزرگتر ممکن است لیست طولانی از گزینه های درمانی داشته باشند و هر کدام از درمان ها را با مهارت حرفه ای انجام دهند اما اغلب بهتر است که شما از اسپا درمانی ای سرویس بگیرید که لیست درمانی خود را تخصصی تر کرده است. این می تواند نشانه ای باشد که آنها به دقت گزینه های درمانی زیبایی را بررسی کرده و آنهایی که موثرتر هستند را گلچین کرده‌اند.

اگرچه درمان‌های اسپادرمانی جراحی نیستند اما برای استفاده از تجهیزات احتیاج به مهارت و تکنیک است. سوالاتی مانند سوالات زیر بپرسید:

  • تا به حال چند بار این درمان را انجام دادید؟
  • برای استفاده از این ابزار احتیاج به چه نوع آموزش خاصی است؟
  • آیا عکس های قبل و بعد بیمارانی که این فرآیند را دریافت کرده‌اند را دارید؟
  • پزشک ناظر چه مدت در این موسسه کار می کند و شما چه آموزش ها و مدرک هایی دریافت کرده اید؟

اسپا درمانی

 در اسپا درمانی مورد نظرتان، پزشک ناظر چقدر فعال است؟

بسیاری از اسپا درمانی ها زیر نظر افراد ماهر در پزشکی بدون این که واقعاً نظارت دقیقی انجام دهند در حال کار هستند. خیلی مهم است که از اسپا درمانی بپرسید که پزشک ناظر چقدر خودش را در فعالیت‌های این مرکز درگیر می کند.

بهترین اسپا درمانی ها متخصصان زیبایی دارند که به صورت نزدیک با پزشک ناظر کار می کنند تا منو درمانی خود را توسعه دهند، فرآیندهای روزانه نظارت شود و حتی در بعضی موارد خاص مشاوره مستقیم ارائه شود.

ایالت ها به دلایل خوبی این کلینیک ها را ملزم می کنند که تحت نظارت یک پزشک اقدامات خود را انجام دهند. خدمات این کلینیک ها می تواند مکمل فرآیندهای جراحی زیبایی شود و درگیر شدن  یک جراح پلاستیک می تواند به بیماران کمک کند تا آنها همه گزینه ها را برای رسیدن به اهداف زیبایی خود بررسی کنند.

آنالیز جامع پوستی

هنگامی که می خواهید برای جوانسازی دوباره پوست به دنبال اسپا درمانی بگردید بسیاری از این کلینیک ها آنالیزی روی پوست شما انجام می دهند تا نگرانی های پوستی حال حاضر شما را بسنجند و برنامه درمانی را طراحی کنند که مناسب نیازهای مراقبتی پوستی شما باشد.

سیستم های کامپیوتری از تصویربرداری های با رزولوشن بالا استفاده می کنند تا نگرانی‌های پوست صورت شمارا ارزیابی کرده که با این کار موسسه می تواند دوره درمانی مراقبت پوستی مناسب شما را ارائه دهد. اسپا درمانی ها با کیفیت بررسی های بعد درمان هم انجام میردهند تا چک کنند که برنامه درمانی چقدر موثر است.

اسپا درمانی

محصولات زیبایی گلچین شده در اسپا درمانی ها

با توجه به محصولات زیبایی بسیار زیادی که در بازار است، دشوار است که بگوییم کدام یک از آن ها ارزش پول دادن دارند. دانستن اینکه چه کسی محصولات را انتخاب می کند و درمان را انجام می دهد راهی عالی برای این است که بفهمید اسپا درمانی خوبی انتخاب کرده اید یا نه.

اسپا درمانی ها با کیفیت کارمند ارشد دیگری دارند که محصولات یا خط محصولی را انتخاب می کنند. پرسیدن اینکه چرا این محصولات انتخاب شده و بر چه اساسی ترجیح داده شده اند سوال معقولانه ای است. یک اسپا درمانی با کیفیت بر اساس این که محصولات چقدر موثر بودند و بازخورد مشتریان چگونه بوده است محصولات خود را انتخاب می کند، نه اینکه فقط به خاطر برندی که ممکن است پر طرفدار باشد یا تخفیف های حجمی خوبی می دهد محصولات را خریداری کنند.

دسترسی داشتن به سرویس های اشتراکی

ادامه دادن و رعایت یک رژیم زیبایی بعضی روزها می تواند مثل یک شغل تمام وقت شما را به خود مشغول کند. خیلی سخت است که در مسیر بمانید و آگاه باشید که چه موقع زمان درمان های پیگیری است یا نیاز به درمان های اضافی دارید.

سرویس های اشتراکی، برنامه های وفاداری و عضویت های ماهانه راه حل ساده ای برای دستیابی به مراقبت پوستی شخصی سازی شده، منظم و به صرفه را فراهم می کنند. این سرویس های مکرر نه تنها پرداخت های ماهانه بصرفه و دوستدار بودجه ای فراهم می کنند، بلکه به شما اجازه می دهند تا مسیر درمانی خود را دنبال کرده و یادآور های خوبی برای پیگیری درمان هستند.

اسپا درمانی

آیا اسپا درمانی برای شما مناسب است؟

کسانی که به دنبال فرآیندهای  زیبایی غیر جراحی یا روش‌های تهاجمی حداقلی هستند، اسپا درمانی راه حل فوق العاده ای برای آنها است. هنگامی که برای درمان های خود یک اسپا درمانی ها انتخاب می کنید یادتان باشد که چک کنید که آیا پزشک ناظر آن یک جراح پلاستیک است یا خیر.

جراحان پلاستیک آموزش دیده اند تا فرآیندهای جراحی و غیر جراحی را انجام دهند و مهارت زیبایی آنها در اسپا درمانی بسیار ارزشمند است.  برای اینکه در ناحیه خود یک جراح پلاستیک پیدا کنید لطفاً از ابزار جستجوی جراح پلاستیک در وب سایت ASPS استفاده کنید.