ideal-protein-weight-loss

روشهایی هم وجود دارند که بدون ورزش و یا رژیم گرفتن نیز بتوانید کالری بیشتری بسوزانید می خواهیم آنها را به شما معرفی کنیم

دانشمندان با انجام آزمایشات و مطالعاتی دریافتند عوامل زیادی وجود دارند که در داشتن بدنی سالم بدون هرگونه چربی اضافه به شما کمک می کنند و روند سوخت و ساز بدنتان را افزایش می دهند.

1. نوشیدن آب به اندازه کافی
نوشیدن آب سرد کمک می کند تا سوخت و ساز بدن خود راافزایش دهد و بدن برای گرم کردن خود مجبور به سوزاندن کالری شود. مصرف آب قابل شرب به طور مرتب نیز کمک می کند که شما احساس سیری کنید و به هورمون عضله سازی در بدن شما نیز کمک خواهد کرد.

2. خواب کافی
یکی از کلید های  از دست دادن چربی و یا جلوگیری از افزایش وزن است خواب کافی است. یک مطالعه اخیر نشان می دهد که شرکت کنندگانی که فقط چهار ساعت خواب بیشتر داشتند 300 کالری بیشتر از زمانی که استراحت آن ها کم بوده است کالری سوزانده اند.

3. کنترل تمرین سهم
حتی اگر شما در یک رژیم غذایی نیستید، فکر اینکه  چقدر شما در حال غذا خوردن هستید تمرین خوبی است. این می تواند چند دقیقه برای مغز شما این امکان را به وجود بیاورد که لحظات غذا خوردن خود را به یاد آورید و به نوعی احساس سیری کنید.

4. نوشیدن چای سبز
آب تنها تقویت کننده سوخت و ساز در بدن نیست. مطالعات نشان داده است که نوشیدن چای سبز می تواند سوخت و ساز بدن خود را افزایش دهد و 400 کالری بیشتر نسبت به حالت معمولی کالری بسوزانید.

5.دوستان شما
حفظ یک سبک زندگی سالم می تواند بسیار آسان تر با حمایت و انگیزه دوستان همفکر باشد. داشتن یک گروه حمایتی سالم می تواند به انتخاب های بهتری منجر شود.و گاهی دوستان و تشکیل گروه های رژیمی می تواند انگیزه شما را برای لاغری دو چندان کند.

انتهای پیام/