attractiveness

 عصر  شده است و  کم مانده است که از محل کاربیرون بیایید  تا جایی بروید. قیافه تان  را در آینه  بررسی می‌کنید حتی اگر شما پوستتان را بطور کامل زیر سازی کرده و فقط در پشت میز نشسته باشید، آرایشتان تا عصر از بین می رود3-Minute-Makeup_Pinterest

بجای اینکه بطور کامل از اول شروع به آرایش کنید، این دستورالعمل ساده‌ی سه دقیقه‌ای را انجام دهید تا بدون عذاب و سختی، شاداب و باطراوت بنظر برسید!

۱. به آرامی زیرسازی‌تان را اصلاح کنید

حتی با وجود استفاده از پرایمر، فونداسیون،کرم پودر و مرطوب کننده‌ی رنگی، آرایشتان ظرف چند ساعت محو می‌شوند. در آب و هوای گرم، شما باید با اثرات تعریق نیز مقابله کنید و در طول ماه های سردتر، هوای خشک، تمام رطوبت پوستتان را از بین می‌برد که ممکن است باعث پوسته پوسته شدن آرایشتان شود.

وقتی بعدازظهر فرا می‌رسد، ناهمواری‌های صورتتان را با ضربه زدن به کرم پودر بایک وسیله‌ی اسفنج مانند مخصوص، ترمیم کنید. اول اسفنج را خیس کنید و آنگاه برای پوشش کل صورتتان به اندازه‌ی یک سکه کرم پودر نیاز خواهید داشت. برای جلوگیری از ایجاد خط و رگه روی پوست، اسفنج را به نرمی در راستای صورتتان در جهت مخالف بکشید.

۲. با کانسیلر روتوش کنید

کسانی که با بعضی نقاط صورتشان مانند تیرگی‌های زیر چشم، لکها ومشکل دارند، می‌توانند با کانسیلرها، یک لایه‌ی دیگر روی پوست اضافه کنند. نکته‌ی اصلی در مورد کانسیلرها، استفاده از رنگ مناسب برای مورد خاص شماست. وقتی که حلقه‌های زیر چشم را می‌پوشانید، از کانسیلری استفاده کنید که پایه‌ی زرد در رنگش وجود دارد تا فقط کمی از رنگ چهره‌ی شما روشن تر باشد.

وقتی لکه‌ها را می‌پوشانید، از کانسیلری استفاده کنید که با رنگ پوستتان هماهنگ باشد. گفته می‌شود که کانسیلرهایی با ته رنگ سبز، قرمزی جوش‌ها را از بین می‌برند. اما این موضوع فقط در موقع عکس گرفتن صادق است. در زیر نور طبیعی، رنگ سبز کاملا مشخص می‌شود.

۳. با یک هایلایت کننده‌ی ابرو، زیباتر شوید

آیا کمی خسته به نظر می‌رسید؟ بجای اینکه به دنبال یک لیوان قهوه باشید،کاری کنید که ابروهایتان در مرکز توجه قرار بگیرند! استفاده از یک هایلایت کننده، درست در زیر ابرو (روی استخوان ابرو) ابروهایتان را در مرکز توجه قرار می‌دهد و به شما نگاهی زیبا می‌بخشد.

۴. با سایه زدن در فرو رفتگی داخل چشمتان، بدرخشید

بجای اینکه تمام آرایش چشمتان را دوباره انجام دهید، از سایه برای درخشان کردن کل چشمتان استفاده کنید. یک سایه‌ی سفید یا کرم روی قلم مو بزنید و به آرامی روی چین داخلی چشمتان بکشید.

۵. رژ لب با رنگ‌های روشن

هیچ چیزی بجز مجموعه ای از رنگهای روشن روی لبهایتان، نمی‌تواند صورتتان را فورا شاداب کند. رنگ‌های روشن مانند صورتی ملایم، تمام چهره‌ی شما را لطیف می‌کند. و رنگهای پر رنگ و خیره کننده مانند قرمز، بنفش، و سرخابی کل صورت شما را روشن می‌کنند. برای شاداب کردن صورتتان در ۳۰ ثانیه، به فکر یک رژ لب روشن و خیره کننده باشید.

منبع-http://sorkhabsefidab.com