آیا تا به حال به این فکر کرده اید که خودتان رژ لب درس کنید؟ با رژ لب هایی که در حال تمام شدن است و یا شکسته است چه می کنید؟ سایت دکتر سلام، به شما آموزش می دهد که از رژ لب هایی که در حال اتمام است و شکسته شده است رژ لب بسازید. که با این کار می توانید در هزینه ها نیز صرفه جویی به عمل آورید.

آموزش ساخت رژ لب براق و خوب

با این آموزش در منزل خودتان میتوانید با مواد ساده و در دسترس رژ لب براقی آماده کنید.    
وسایل و مواد لازم:
کمی وازلین
کمی رژ جامد
ظرفی در دار و کوچک برای نگهداری از رژ ساخته شده
یک قاشق فلزی
یخچال
یک برس لب
برای آماده کردن رژ :
مقداری وازلین را در ظرف مورد نظرتان بریزید و سپس مقداری از رژتان را ببرید حتی میتونید بیشتر از یکی از ۲ یا ۴ تا رژ استفاده کنید البته رنگهایی که فکر میکنید ترکیبشان جالب میشه ؛ از جایگاهش جدا کنید و با وازلین مخلوط کنید.
بهتر است با دسته ی قاشق چایخوری اینکار را بکنید بهتر است از یک فلز استفاده کنید تا دستتان یا گوش پاک کن، چون به دست و گوش پاک کن جذب میشه
آموزش ساخت رژ لب براق و خوب
×××
آموزش ساخت رژ لب براق و خوب
×××
هرمقدار رژتان بیشتر اضافه کنید رنگ پررنگتری خواهید داشت بعد از مخلوط کردن وازلین و رژ، در ظرفتان رو محکم ببندید و به مدت نیم ساعت در یخچال قرار بدهید و برای استفاده از یک برس لب کمک بگیرید.
آموزش ساخت رژ لب براق و خوب
×××
آموزش ساخت رژ لب براق و خوب
اگر می خواهید رژ پر رنگ باشد مقدار رژها را بیشتر کنید و اگر می خواهید ماندگاری زیادی داشته باشد قبل از یخچال توی فر قرار بدهید با درجه ۳۵۰ F یا ۱۷۵ C و فقط ۴ دقیقه مواظب باشید ظرفتان آب نشود یا نشکند برای ۴ دقیقه چشم از فر برندارید و بعد از آن یک شب در یخچال قرار بدهید.
امیدواریم این آموزش نیز مثل بقیه قسمت های سایت دکتر سلام برای شما مفید واقع شده باشد.