مسیرهایی در گردشگری خارجی ایران وجود دارد که برای مسافران جذاب است، اما ممکن است نسبت به انتخاب آن‌ها در فصل پاییز، شک داشته باشند. در این‌جا دو مقصد مناسب برای پاییز را به شما معرفی می‌کنیم.

سفر و گشت و گذار در اقصی نقاط جهان، چیزی نیست که وابسته به فصل یا زمان باشد، گاهی لازم است تا در برهه‌ای از زمان، از تمام تعلقات و درگیری‌های روزمره دل کند و یک سفر بی‌نظیر را تجربه کرد، تا با روحیه‌ای بهتر و شاداب‌تر، به فعالیت‌های همیشگی برگشت. آژانس مقتدرسیر به عنوان برگزار کننده‌ی اصلی مسیرهای متفاوت گردشگری در ایران که سابقه‌ای بیشتر از یک دهه‌ای در صنعت گردشگری دارد، در این مطلب می‌کوشد تا شما را با اطلاعات تورهای پائیزی دو مسیر نزدیک به ایران، بیشتر آشنا کند. تلاش ما همیشه بر آن بوده تا مشاورانی امین، برای مسافران خود باشیم، امید آن که اطلاعات ارائه شده نیز، کارایی لازم برای مسافران عزیز را داشته باشد.

تور دبی؛ سفری گرم در آغاز فصل سرد

تور دبی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای فصل پاییز است. گرمای تابستانی و تعطیلات عمده‌ی مسافران این مسیر پایان یافته، پس نه تنها شهر را در خلوتی نسبی آن می‌بینید، بلکه دمای هوا و رطوبت آن هم به کشندگی قبل نیست. باید در نظر داشته باشید که فارغ از تابستان، که تعطیلات باعث می‌شود عده‌ی زیادی به این کشور سفر کنند، زمستان و به‌خصوص کریسمس، این شهر یکی از مهم‌ترین مقصد توریست‌های جهانی‌ست و طبیعتاً قیمت‌ها در آن تاریخ‌ها، بالاتر خواهد بود. اما پاییز با قرار گرفتن در این میانه، می‌تواند طلایی‌ترین انتخاب باشد، در حقیقت فارغ از دو مزیت برشمرده شده در بالا، شما بهترین قیمت تور دبی را هم پرداخت خواهید کرد.

باید دقت کنید که مزایای سفر در پاییز به دبی، به همین موارد گفته شده هم محدود نمی‌شود. بسیاری برای خریدهای فصلی خود، به این بهشت خریداران سفر می‌کنند، مال‌ها، مراکز خرید و اوتلت‌های مملو از برندهای جهانی و محلی، که قابلیت خرید تا حد بی‌نهایت را برای مسافران فراهم می‌کند، می‌تواند بسیار وسوسه کننده باشد. طبیعتاً در فصل‌های پرمسافر،قیمت اجناس در فروشگاه‌ها هم بالاتر و توانایی چانه‌زنی با بعضی‌شان ممکن نیست، اما پاییز چنین شرایطی ندارد و شما می‌توانید در این‌جا هم، در نقش یک برنده‌ی تمام‌عیار ظاهر شوید و تا جایی‌که امکان دارید، بهترین خرید را انجام دهید.

تورهای پاییز این مسیر هم اکثراً با پروازهای ماهان و ایران ایر که کیفیت مناسبی هم دارند برگزار می‌شود، آژانس مقتدرسیر تلاش می‌کند تا بهترین کیفیت‌ها را برای مسافران خود فراهم کند، اما اگر درخواست در زمینه‌ی پروازهای دیگر این مقصد هم وجود داشته باشد، حتماً ارائه خواهد شد و مسافران امکان استفاده از آن را خواهند داشت.

پس اگر تصمیم خود برای خرید تور پاییز دبی را گرفته‌اید زیاد معطل نکنید و کار را به پایان پاییز نکشانید، چرا که نزدیک شدن به کریسمس می‌تواند از بسیاری جنبه‌های نامطلوب باشد. همین حالا تصمیم خود را بگیرید، با مشاوران سفر مقتدرسیر تماس گرفته و خرید خود را نهایی کنید.

تور استانبول؛ پاییز برگ‌ریز بر روی سنگفرش

اگر نگاهی به لیست بسته‌هایی که در تور ترکیه سایت مقتدرسیر عرضه شده نگاهی بیندازید، قیمت‌های آن‌ها شاید به هیچ‌وجه با تابستان قابل مقایسه نباشد. به‌خصوص اگر مقصد انتخابی شما، شهر بی‌نظیر و رویایی استانبول باشد. این شهر در سال‌های گذشته، همیشه در لیست محبوب‌ترین مقاصد گردشگری جهان قرار داشته است. دولت ترکیه با سرمایه‌گذاری عظیم بر روی گردشگری و صنعت توریسم، این کشور و به‌خصوص شهر استانبول را به یکی از بهترین مکان‌ها برای سفر تبدیل کرده است.

مکان‌های اقامتی با کیفیت و قیمت متناسب، حمل و نقل عمومی فراگیر، زیرساخت‌های اولیه نظیر فرودگاه‌ها و خطوط هوایی با کیفیت، توسعه فراگیر مناطق مختلف، همه از دلایلی‌ست که این شهر برای جهانیان محبوب شده است، اما برای ما ایرانیان علاوه بر این‌ها، شاید موارد دیگری هم بتوان برشمرد. نزدیکی مسیر، عدم نیاز به ویزا، وفور تور ارزان استانبول، امکان خرید اجناس متنوع و ارزان  همگی مواردی‌ست که می‌تواند ایرانیان را عاشق این سرزمین کند.

پاییز استانبول اگر چه به گرمای تابستان آن نیست و ممکن است گاهی اوقات برای برخی افراد این امتیاز منفی محسوب شود، اما سنگفرش‌های نم باران خورده می‌تواند به کلی نظر شما را تغییر دهد، نشستن در یکی از کافه یا رستوران‌های ساحلی و لذت بردن از هوای بی‌نظیر پائیزی شهر استانبول در فصول دیگر ممکن نیست. در کنار آن باید در نظر داشته باشید که این لذت، با قیمت کمتری هم به دست می‌آید. قیمت تور استانبول در این فصل به کلی قابل قیاس با ۶ ماهه اول سال نیست ولی سرمای زمستانی هم همچنان نرسیده که مسافران از آن فراری باشند.

آژانس مقتدرسیر تلاش می‌کند تا بهتری کیفیت‌ها برای مسافران خود فراهم کند از این‌رو مهم‌ترین بسته‌ها با پروازهای ماهان و اطلس جت برنامه‌ریزی شده، اما امکان ارائه سایر موارد که ممکن است از نظر کیفیتی پائین‌تر یا بالعکس از نظر قیمتی بالاتر باشند هم وجود دارد و کافی‌ست که از مشاوران سفر ما بخواهید، تا آن را برای شما فراهم کنند.

پس اگر فکر می‌کنید آماده‌ی یک سفر پائیزی هستید، بهتر است برنامه‌ریزی خود را انجام دهید و با تماس با کارشناسان ما، بهترین تور استانبول را خریداری کنید.

منبع : ویرلن