friedfood

سنجش کالری غذاها و کاهش وزن در آینده،  مثل نگاه کردن به ساعت  آسان  می شود.محققان  پیش بینی می کنند در آینده ای نزدیک،  ابزارهای جالبی  به بازار می آیند که رژیم گرفتن را خیلی آسان  خواهند کرد. برای  مثال می توان  این ابزارها را معرفی میکنیم

گفته می شود شرکت «اپل» یک ساعت ویژه به بازار می فرستد که خودکار، کالری های مصرفی افراد را در طول روز ثبت می کند. با نگاه کردن به این ساعت، کسی که رژیم گرفته متوجه می شود در طول روز چند کالری دیگر می تواند بخورد. این ساعت ها هم چنین در ساعاتی از روز که ممکن است فرد سراغ خوردن اسنک برود، برایش پیام های امیدبخش می فرستند تا جلوی خودش را بگیرد. یک دوربین هم دارند که بارکد غذاها را اسکن می کنند. به علاوه اینکه، زمان، قدم هایی که فرد برداشته، کالری که سوزانده و ضربان قلب را هم نشان می دهند.

calori

وسیله جالب دیگر، آینه ای قدی است که شما را در شرایط فعلی نشان می دهد و با فشار یک دکه، نشان می دهد وقتی به وزن دلخواه رسیدید، چه شکلی می شوید.

یا چرخ هایی که در فروشگاه ها وجود دارند، می توانند بارکد خریدها را بخوانند و کالری، قند و چربی خریدهای شما را حساب کنند. هم چنین اگر انتخاب بد یا ناسالمی داشتید، به شما هشدار می دهند.

منبع-http://www.salamaneh.com