هنگامی که مشغول تماشای فیلم مورد علاقه خودتان هستید یا با هیجان مسابقه فوتبال را دنبال می‌کنید، چند دقیقه صدا تلویزیون را ببندید. چه حسی به شما دست می‌دهد؟ واقعا زندگی در سکوت نمی‌تواند خیلی جذاب باشد. برای همین می‌گویند صدا طعم زندگی است. کلینیک سمعک نیک آوا این طعم شیرین را به شما هدیه می‌دهد.

زندگی صامت و بدون‌صدا که در سکوت می‌گذرد خیلی جذاب نیست. اما حق افراد کم‌شنوا نیست تمام ارتباط‌شان با اطراف قطع شود و هیچ‌گاه نتوانند طعم شنیدن صدا را بچشند. متاسفانه برخی از افراد ناشنوا یا کم‌شنوا خیلی زود ناامید شده، ارتباط‌شان را با محیط و افراد اطراف از دست داده و منزوی می‌شوند.

کلینیک تخصصی شنوایی و سمعک نیک آوا یکی از معتبرترین مراکز ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک در کشور است که 10 سال از فعالیت آن به مدیریت خانم دکتر سهیلا رستمی می‌گذرد. این کلینیک در تمام سال‌های فعالیت خود تمام تلاشش را به کار بسته است تا شعار «صدا، طعم زندگی است» را به یک هدف واقعی تبدیل کرده و بتواند طعم شیرین صدای زندگی را به همه هدیه کند.

این مرکز به کمک کادر درمانی مجرب و متخصص و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن خدمات تخصصی زیادی چون شنوایی‌سنجی، آزمون‌های الکتروفیزیولوژیک، بررسی وزوز گوش، سرگیجه، تجویز سمعک و ارزیابی‌های پایه و تکمیلی شنوایی کودکان و بزرگسالان را ارائه می‌کند.

بخش ویژه‌ای از خدمات و محصولات کلینیک شنوایی سنجی و سمعک نیک آوا مربوط به ارائه خدمات و محصولات مربوط به انواع سمعک می‌شود. این مرکز جزو چند کلینیک پیشرفته ایران در ساخت انواع سمعک نامرئی است و در این حوزه 6 ویژگی برجسته دارد که رضایت مشتریان را در پی داشته است.

  1. تجویز سمعک مناسب: تشخیص اینکه چه سمعکی مناسب افراد کم‌شنوا باشد کار ساده‌ای نیست و نیاز به تخصص دارد. متخصصان شنوایی با مدرک دکترای شنوایی‌شناسی در نیک آوا بهترین‌ها را برای شما تجویز می‌کنند.
  2. انتخاب سمعک مناسب: مدل‌های مختلفی از سمعک وجود دارد که بسته به تجویز پزشک، نیاز و قیمت آنها می‌توانید مدل مناسب را بخرید. اما تنوع مدل‌های موجود در بازار زیاد بوده و ممکن است دچار سردرگمی شوید. شاید ندانید سمعک نامرئی یا سمعک هوشمند چیست یا چرا سمعک زیمنس یکی از بهترین مدل‌های بازار است. نیک آوا به شماه مشاوره صادقانه می‌دهد.
  3. بهترین قیمت سمعک: هنگام خرید موضوع قیمت یکی از موارد تعیین‌کننده است. در نیک آوا می‌توانید بهترین و پیشرفته‌ترین سمعک‌ها را با کیفیت بالا و بهترین خدمات پس از فروش سفارش دهید. به عنوان مثلا می‌توانید بهترین قیمت سمعک زیمنس و قیمت سمعک نامرئی را در نیک آوا پیدا کنید.
  4. راهنمای خرید سمعک: نیک آوا تلاش می‌کند برای نیازها مختلف راهنمای خرید سمعک را به صورت دقیق ارائه کند تا بتوانید براساس بودجه و نیاز خود بهترین مدل را انتخاب کنید.
  5. بیمه سمعک: یکی از موارد بسیار مهمی که به آن توجه شده بیمه سمعک است. در همین راستا برای تمامی بیمه‌ها تسهیلات ویژه‌ای لحاظ شده و تمامی مدارک مورد نیاز بدون هرگونه اضافی به مراجعه‌کنندگان تحویل داده می‌شود.
  6. ضمانت سمعک: از آنجایی که نیک آو هیچ وقت نمی‌خواهد اعتبارش زیر سوال برود و تلاش می‌کند بهترین صدا را به شما هدیه دهد، تمام محصولات و سمعک‌های خود را با ضمانت‌نامه معتبر و به شرط اصلی بودن به فروش می‌رساند.

اگر قصد خرید سمعک دارید، کلینیک شنوایی سنجی و سمعک نیک آوا شرایط فروش فوق‌العاده‌ای را با تسهیلات ویژه در نظر گرفته است که می‌توانید مدل موردنظر خود را با دو سال گارانتی بی‌قید و شرط بین‌المللی و 5 سال تنظیم رایگان با قیمت 1 تا 3 میلیون تومان برای مدل‌های مختلف خریداری کنید.

تست شنوایی سنجی در نیک آوا

در صورتی که معاینه و تحلیل درستی شکل نگیرید ممکن است فرد مراجعه‌کننده با تشخیص اشتباه در آینده دچار مشکل شود. بنابراین باید تست شنوایی سنجی را خیلی جدی بگیرید. به همین دلیل کلینیک شنوایی سنجی نیک آوا به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی با حضور متخصصان ماهر و به کمک دستگاه‌های پیشرفته بررسی می‌کند که وضعیت شنوایی شما در چه سطحی قرار دارد و آیا به سمعک نیاز دارید یا خیر.

شنوایی سنجی شامل آزمایش‌هایی است که روی عملکرد گوش‌ها انجا می‌شود و وضعیت شنیداری و تعادلی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

خدمات شنوایی سنجی و سمعک ویژه کودکان

لزوما این تصور که مشکلات شنوایی و تجویز سمعک ویژه افراد سالخوره است، تفکر درستی نیست و حتما باید کودکان خود را در زمان‌بندی‌های مشخص برای شنوایی سنجی و چکاپ نزد پزشکان متخصص ببرید. کلینیک نیک آوا بخش ویژه‌ای را برای خدمات ویژه کودکان قرار داده است که می‌توانید بهترین خدمات را دریافت کنید.

صدا، طعم زندگی است، با نیک آوا آن را بچشید.