آیا به دنبال قرص لاغری هستید؟ تا به حال نام قرص گرین تیدین دینه به گوشتان خورده است؟ هر جعبه این قرص حدود 5 بلیستر 10 تایی به صورت روکشدار دارد که عموما برای آنتی اکسیدان و کاهنده وزن به کار می رود و همچنین برای سلامت قلب و عروق هم کاربرد زیادی دارد .

روش های زیادی برای از دست دادن وزن زیادی بدن وجود دارد. با اینحال اکثر آنها شما را گرسنه و اذیت می کنند و اگر اراده قوی ای نداشته باشید زود از رژیم دست می کشید. این دارو اهداف زیر را دنبال می کند:

۱. کاهش اشتهای شما به میزان قابل توجه

۲. کاهش سریع وزن بدون گرسنگی

۳. بهبود سلامت متابولیک بدن

اجزا و مواد درونی قرص گرین تیدین

اولین اجزای آن برگ چای سبز می باشد که با عصاره خاصی غنی شده است و به میزان 500 میلی گرم درون آن است. سپس دانه شوید و همچنین دانه زیره سبز به میزان 20 میلی گرم وجود دارد .

میزان اثر درمانی و فارماکولوژی

برای اینکه میزان درمان این قرص به خوبی مشخص شود، حدود 29 کلینیک این قرص را بر روی هفتاد هزار آدم بررسی کردند و به این نتیجه رسیدند که برگ چای سبز می تواند کاربرد زیادی در سلامت قلب و عروق داشته باشد. همچنین این قرص کاهنده خوبی برای وزن است .

گرین تیدین قرصی ضد سرطان معده، روده کوچک، کولون، پانکراس و همچنین سرطان سینه می باشد که این خود اهمیت زیادی دارد .

میزان اثر آنتی اکسیدانی این قرص شش برابر بیش از چای سیاه و بیش از ویتامین های E و C می باشد. با بررسی های بیشتر انجام شده مشخص شد که دلیل ضد سرطانی بودن این قرص، خاصیت های آنتی اکسیدانی آن می باشد و ضد تکثیر سلول های اپی گالوکاتشین می باشد. به همین دلیل زمانی که بلوکه سازی و چند حلقه ای را در بدن ایجاد می کنند، خطر تخریب DNA و سرطان نیز کاهش پیدا می کند.  همچنین یکی دیگر از خاصیت های این قرص، ضد اسهال و رشد باکتری های مفید می باشد .

همچنین خاصیت ترموژنیکی که در این قرص وجود دارد باعث کاهش وزن شده است. به طوری که اگر روزی چهار وعده از این قرص مصرف کنید پس از یک ماه حدود سه کیلوگرم وزن کم خواهید کرد. همچنین می تواند کاربرد های زیادی برای مقاومت انسولین در بدن های چاق داشته باشد. در زنان هم نیز مصرف روزانه دو وعده از این قرص می تواند کاهش وزن، انسولین ناشتا و سطح تستوسترون آزاد را کنترل کند .

همچنین طبق بررسی های دیگر در صورت مصرف دو ماهه آن به همراه ورزش این قرص می تواند کاهش وزن معناداری داشته باشد و عفونت های میکروبی اندام گوارشی را هم از بین ببرد .

برای اطلاعات بیشتر روی تصویر بالا کلیک کنید

دستور مصرف قرص گرین تیدین

در بزرگسالان این قرص باید دو یا سه وعده در روز به همراه غذا مصرف شود و به مرور زمان در صورت نیاز می توانید میزان مصرف آن را کاهش یا افزایش بدهید .

تداخل دارویی

اگر شخصی تحت مصرف وارفارین می باشد، بهتر است که این قرص را مصرف نکند یا با پزشک خود صحبت کند .

عارضه های جانبی

اگر شما به صورت عادی این قرص را مصرف کنید، عارضه خاصی در بدن شما ایجاد نمی شود اما مصرف زیاد آن می تواند بی خوابی زیادی به همراه سرگیجه و سردرد به همراه داشته باشد. افرادی که دستگاه گوارش حساسی دارند ممکن است مشکلاتی همانند اسیده معده و … داشته باشند که بهتر است این قرص را به همراه شیر مصرف کنند. همچنین این قرص می تواند هورمون هایی همانند تستوسترون را در بدن کاهش بدهد و اگر دچار کم خوابی هستید نباید این قرص را در شب مصرف کنید .

موارد عدم مصرف

کسانی که به کافئین حساسیت دارند و بیماران قلبی و کلیوی نباید این قرص را مصرف کنند. همچنین افرادی که دارای معده حساس هستند هم باید مراقبت زیادی داشته باشند .

مصرف آن برای زنان شیرده و باردار  بهتر است که مصرف نشود .

نکته های مهم و شرایط نگهداری قرص

اطفال این قرص را مصرف نکنند و در دمای زیر 30 درجه و به دور از نور و رطوبت از این قرص نگهداری کنید .

مطالعات نشان می دهد که فیبر های محلول ممکن است چربی را بخصوص در ناحیه شکم کاهش دهند. مکمل های فیبر مانند گلوکومانان نیز می توانند به این امر کمک کنند.

۶ .قهوه یا چای بنوشید :

تا میتوانید قهوه یا چای بنوشید زیرا کافئین موجود در آنها متابولیسم بدن را 3 تا 11 درصد افزایش می دهد.

۷ .غذا های کامل و غیر فراوری شده بخورید

بیشتر رژیم های غذایی خود را بر روی غذاهای کامل پایه گذاری کنید. آنها سالم تر، مغذی تر و پرخوری را نیز کاهش می دهند.

۸ .غذای خود را آهسته بخورید

کسانی که سریع غذا می خورند با گذشت زمان وزن بیشتری کسب می کنند. خوردن آهسته باعث می شود زود تر احساس پر نموده و تولید هورمون های کاهش وزن را تقویت گردد .

۹ .خود را هر روز وزن کنید :

بررسی ها نشان می دهد افرادی که هر روز وزن خود را می کشند بسیار بیشتر احتمال دارد که وزن خود را از دست دهند و مدت طولانی تری آن را حفظ کنند.

10 .خواب شب مناسب :

خواب ضعیف یکی از مهمترین عوامل خطر برای افزایش وزن است بنابراین مراقبت از خواب برای کنترل وزن بسیار مهم است.