از زمان شیوع کرونا، زندگی ما دستخوش تغییرات شدیدی شد؛ تا حدی که بسیاری از رفت و آمد های درون شهری و بین شهری به طور کامل حذف شدند. اما، در همین حین، بسیاری از این جا به جایی ها، بنا بر اجبارهای مختلف زندگی، همچنان ادامه دارند. حمل و نقل هایی که می توانند یک جا به جایی شهری باشند یا یک سفر کاری، درمانی و…

پس باید به فکر یک راه حل برای انجام ایمن و قابل اطمینان این گونه جا به جایی ها بود. یکی از مهم ترین و قابل اعتماد ترین راه حل ها، استفاده از خدمات اجاره خودرو بدون راننده می باشد. رعایت عواملی این چنین در کنار آگاهی از اخبار بیماری covid-19، کمک ویژه به حفظ سلامتمان خواهد کرد. در ادامه برای آگاهی از اهمیت استفاده خدمات اجاره ماشین بدون راننده در دوران کرونا، آگاه شوید.

 

*نکته مهم درخصوص راهنمای فعلی در دوران کرونا*

مزیت های ارائه شده، درخصوص استفاده از خدمات رنت ماشین در زمان کرونا، براساس سرویس های ارائه شده توسط تنها سامانه رسمی اجاره خودرو در ایران می باشد. لذا برای دریافت خدمات اجاره خودرو بدون راننده مجاز و مطابق با استانداردهای بین المللی، لازم است به وب سایت این سامانه به نشانی اینترنتی www.NAVARAN.com مراجعه کرده و یا نام (( ناواران )) را در گوگل جستجو کنید.

 

نکات مهم برای جا به جایی های درون شهری در دوران کرونا

مطمئنا یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که این روزها با آن ها درگیر هستیم، انجام ایمن جا به جایی های درون شهری است. استفاده از وسایل حمل نقل عمومی به دلیل ازدحام بالا و عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی توصیه نمی شود.

از طرفی استفاده از خدمات تاکسی های اینترنتی مانند اسنپ، تپسی و… تا حدودی خطرات و مشکلات  خود را دارد؛ چراکه وضعیت سلامت مسافران پیشین یا حتی خود راننده مشخص نمی باشد و ممکن است در معرض ویروس کرونا قرار گرفته باشید.

در چنین شرایطی برای جا به جایی های ایمن درون شهری، بهترین انتخاب استفاده از خدمات اجاره خودرو بدون راننده می باشد.

 

مهم ترین مزیت های اجاره خودرو برای سفرهای درون شهری:

از اصلی ترین امکانات ارائه شده توسط شرکت مجاز اجاره خودرو ایران، امکان تحویل خودرو و همچنین عودت آن در محل و ساعت دلخواه است. از طرفی، تمامی ماشین ها پیش از تحویل به طور کامل ضدعفونی و پاکسازی می شود و در خصوص ویروس covid-19، خطری شما را تهدید نمی کند.

اما، مهم ترین نکته اجاره خودرو با سامانه مجاز ایرانی (ناواران)، امکان اجاره ماشین از یک ساعت تا هر چند روز می باشد. بدین ترتیب حتی برای یک قرار کاری چند ساعته می توانید از خدمات اجاره ماشین بدون راننده استفاده کنید.

 

اجاره خودرو، مناسب ترین گزینه برای سفر

درخصوص سفرهای بین شهری نیز، اهمیت اجاره خودرو بدون راننده و ضریب بالا ایمنی آن در مقابل بیماری کرونا غیر قابل چشم پوشی است. این درحالی است که استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس، هواپیما و… پیشنهاد نمی شود.

بنابراین با اجاره خودرو، از کرونا دور خواهید بود و از طرفی هزینه های سنگین خرید و نگه داری خودرو شخصی شامل حال شما نمی شود. در شرایط فعلی و باتوجه به قیمت بسیار بالای خودرو، هزینه های مربوط به نگهداری، تعمیرات، بیمه و… نیز باعث می شوند، داشتن خودرو شخصی چندان به صرفه و اقتصادی نباشد.

مهم ترین مزیت های اجاره خودرو برای سفرهای بین شهری:

علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه ها در مقایسه با خرید خودرو، اجاره ماشین با سامانه رسمی (ناواران)، این امکان را برای شما مهیا می کند که بتوانید در ساعت و محل دلخواه در هر نقطه از ایران ماشین را تحویل بگیرید.

از طرفی، امکان دریافت خودرو در یک شهر و تحویل آن در شهر دیگر وجود دارد. برای مثال، شما می توانید ماشین اجاره ای را در تهران تحویل و در شهر دیگری عودت دهید. همچنین، امکان محاسبه هزینه رنت ماشین با محدودیت کیلومتر و بدون محدودیت کیلومتر تا حد قابل توجهی، اجاره خودرو را از هر نظر به صرفه می سازد.

 

چگونه بهترین و بهداشتی ترین خدمات اجاره خودرو را تجربه کنیم؟

همانطور که پیش تر اشاره کردیم، مهم ترین نکته درخصوص اجاره خودرو دریافت این خدمات از شرکت مجاز می باشد. بنا بر نتیجه تحقیقات جامع، درحال حاضر تنها سامانه اجاره خودرو ایرانی که دارای مجوز های رسمی می باشد، شرکت اجاره خودرو ناواران می باشد. (نام ناواران را در گوگل جستجو کنید.)

مجموع خدمات اختصاصی ارائه شده توسط این سامانه (مانند اجاره ماشین ساعتی، تحویل در محل، امکان عودت در شهر دیگر و…) در کنار ضدعفونی کامل خودروها پیش از تحویل، مطمئنا یکی از راه اساسی برای مقابله با بیماری کرونا و دوری از ویروس covid-19 می باشد.

و در پایان…

مطمئنا رعایت توصیه ها و پروتکل های بهداشتی مرتبط با بیماری کرونا، تا حد زیادی می تواند سلامتی ما را در مقابل این ویروس حفظ کند. از طرفی، استفاده از خدمات اجاره خودرو بدون راننده تا حد قابل توجهی می تواند به حفظ سلامتی شما در حین سفرهای بین شهری و درون شهری باشد.